1999

Terminarz rocznika 1999 - czyli rozgrywek I Ligii Wojewódzkiej A1 Juniora Starszego (2016/17)

(rozgrywki dla piłkarzy urodzonych w 1998 roku lub młodszych) 

Runda jesienna:

KS GTV Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 5:0 (21 sierpnia 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie 1:2 (28 sierpnia 11:00)
UKS Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1 września 17:00)
Zagłębie Sosnowiec - BTS Rekord Bielsko-Biała 3:4 (4 września 11:00) 
GKS Gieksa Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2:3 (10 września 18:00) 
Zagłębie Sosnowiec - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 4:0 (18 września 10:00)
Tyski Sport - Zagłębie Sosnowiec 3:0 (25 września 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - SP MOSiR Jastrzębie 6:2 (2 październik 11:00) 
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 6:2 (8 październik 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - MSPN Górnik Zabrze 3:0 (16 październik 13:00)
TS Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec  1:1 (23 październik 11:00) 
KS ROW 1964 Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (30 października 11:00) 
Zagłębie Sosnowiec - KS Rozwój Katowice 0:2 (6 listopad 11:00) 
TS Czarni - Góral Żywiec Zagłębie Sosnowiec 0:0 (13 listopad 13:00) 
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3:7 (20 listopad 11:00) 

Runda wiosenna:

Zagłębie Sosnowiec - KS GTV Stadion Śląski Chorzów 4:3 (5 marca 11:00)
TS Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 4:2 (12 marca 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów 19.03.2017r. o godz. 11:00
BTS Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 26.03.2017r. o godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec - GKS Gieksa Katowice 02.04.2017r. o godz. 11:00
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Zagłębie Sosnowiec 09.04.2017r. o godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec - Tyski Sport 13.04.2017r. o godz. 17:00
SP MOSiR Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 23.04.2017r. o godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 30.04.2017r. o godz. 11:00
MSPN Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 07.05.2017r. o godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec - TS Polonia Bytom 14.05.2017r. o godz. 11:00
Zagłębie Sosnowiec - KS ROW 1964 Rybnik 21.05.2017r. o godz. 11:00
KS Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec 28.05.2017r. o godz. 16:00
Zagłębie Sosnowiec - TS Czarni - Góral Żywiec 04.06.2017r. o godz. 11:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 07.06.2017r. o godz. 18:00