2000

Terminarz rocznika 2000 - czyli rozgrywek I Ligii Wojewódzkiej A1 Juniora Starszego (2017/18)

(rozgrywki dla piłkarzy urodzonych w 1999 roku lub młodszych) 

Runda wiosenna:
Zagłębie Sosnowiec - BTS Rekord Bielsko Biała  2:1 (3 marca o godz. 13:00)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Zagłębie Sosnowiec 3:4 (11 marca o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów  6:2 (17 marca o godz. 13:00)
KS Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec  4:1 (25 marca o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - TS Czarni - Góral Żywiec  6:0 (29 marca o godz. 16:30)
KS ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (8 kwietnia o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - KKS Czarni Sosnowiec 4:1 (14 kwietnia o godz. 11:00)
KS GTV Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (22 kwietnia o godz. 10:00)
Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie 3:0 (28 kwietnia o godz. 13:00)
Bytomski Sport Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 0:3 (6 maja o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - Tyski Sport  0:2 (12 maja o godz. 13:00)
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 5:0 (20 maja o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - SKS Gwarek Zabrze 1:3 (26 maja  o godz. 11:00)
GKS Gieksa Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (2 czerwca o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:3 (9 czerwca o godz. 11:00)

Runda jesienna:
BTS Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 5:1 (15 sierpnia o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - Odra Centrum Wodzisław Śląski 5:1 (20 sierpnia o godz. 11:00)
UKS Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 7:3 (27 sierpnia o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - KS Rozwój Katowice 1:1 (3 września o godz. 11:00)
TS Czarni Góral Żywiec - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (10 września o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - KS ROW 1964 Rybnik 3:2 (17 września o godz. 11:00)
KKS Czarni Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec - przełożony
Zagłębie Sosnowiec - KS GTV Stadion Śląski Chorzów - 3:3 (1 październik o godz. 11:00)
TS Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec - 0:1 (8 październik o godz. 11:00) 
Zagłębie Sosnowiec - TS Polonia Bytom - 4:1 (15 październik o godz. 11:00)
Tyski Sport S.A. - Zagłębie Sosnowiec - 5:0 (22 październik o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze - 0:3 (29 październik o godz. 11:00)
SKS Gwarek Zabrze - Zagłębie Sosnowiec - 2:1 (5 listopad o godz. 11:00)
Zagłębie Sosnowiec - GKS Gieksa Katowice - 2:1 (12 listopad o godz. 11:00)
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - 7:0 (19 listopad o godz. 11:00)