2004

Terminarz I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy (2018/19):

Runda jesienna:

KS ROW 1964 Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (25 sierpnia o godz. 09:00)

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:2 (30 sierpnia o godz. 17:00)

MKS Żory - Zagłębie Sosnowiec 0:5 (1 września o godz. 09:00)

Tyski Sport - Zagłębie Sosnowiec 3:3 (9 września o godz. 11:00)

Zagłębie Sosnowiec - GKS Piast Gliwice - 13 września o godz. 17:00

KS GTV Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - 16 września o godz. 11:00

Zagłębie Sosnowiec - BTS Rekord - 23 września o godz. 11:00

Zagłębie Sosnowiec - KS ROW 1964 Rybnik - 30 września o godz. 11:00

Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - 7 października o godz. 11:00

Zagłębie Sosnowiec - MKS Żory - 14 października o godz. 11:00

Zagłębie Sosnowiec - Tyski Sport - 21 października o godz. 11:00

GKS Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec - 28 października o godz. 11:00

Zagłębie Sosnowiec - KS GTV Stadion Śląski Chorzów - 4 listopada o godz. 11:00

BTS Rekord - Zagłębie Sosnowiec - 11 listopada o godz. 11:00

Terminarz III Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy (2018/19):

Runda jesienna:

KKS Czarni Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (2 września o godz. 13:00)

Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów 1:3 (6 września o godz. 17:30)

GKS Gieksa Katowice - Zagłębie Sosnowiec 3:7 (9 września o godz. 15:30)

KP Warta Zawiercie - Zagłębie Sosnowiec - 16 września o godz. 13:00

Zagłębie Sosnowiec - BKS Sarmacja Będzin - 23 września o godz. 13:00

GKS Grunwald Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec - 30 września o godz. 13:00

Zagłębie Sosnowiec - Orbita Bukowno - 4 października o godz. 15:30

Zagłębie Sosnowiec - KKS Czarni Sosnowiec - 7 października o godz. 13:00

UKS Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec - 14 października o godz. 13:00

Zagłębie Sosnowiec - GKS Gieksa Katowice - 21 października o godz. 13:00

Zagłębie Sosnowiec - KP Warta Zawiercie - 28 października o godz. 13:00

BKS Sarmacja Będzin - Zagłębie Sosnowiec - 4 listopada o godz. 13:00

Zagłębie Sosnowiec - GKS Grunwald Ruda Śląska - 11 listopada o godz. 13:00

Orbita Bukowno -Zagłębie Sosnowiec - 18 listopada o godz. 13:00