2004

Terminarz I Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy (2018/19):

Runda jesienna:

KS ROW 1964 Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (25 sierpnia o godz. 09:00)

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:2 (29 sierpnia o godz. 12:00)

MKS Żory - Zagłębie Sosnowiec 0:5 (1 września o godz. 09:00)

Tyski Sport - Zagłębie Sosnowiec 3:3 (9 września o godz. 11:00)

Zagłębie Sosnowiec - GKS Piast Gliwice 1:2 (13 września o godz. 17:00)

KS GTV Stadion Śląski Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (17 października o godz. 16:00)

Zagłębie Sosnowiec - BTS Rekord 4:2 (23 września o godz. 11:00)

Zagłębie Sosnowiec - KS ROW 1964 Rybnik 1:2 (30 września o godz. 11:00)

Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (7 października o godz. 11:00)

Zagłębie Sosnowiec - MKS Żory 4:0 (14 października o godz. 11:00)

Zagłębie Sosnowiec - Tyski Sport 2:1 (21 października o godz. 11:00)

GKS Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (28 października o godz. 11:00)

Zagłębie Sosnowiec - KS GTV Stadion Śląski Chorzów 2:2 (4 listopada o godz. 11:00)

BTS Rekord - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (11 listopada o godz. 11:00)

Terminarz III Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarzy (2018/19):

Runda jesienna:

KKS Czarni Sosnowiec - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (2 września o godz. 13:00)

Zagłębie Sosnowiec - UKS Ruch Chorzów 1:3 (6 września o godz. 17:30)

GKS Gieksa Katowice - Zagłębie Sosnowiec 3:7 (9 września o godz. 15:30)

KP Warta Zawiercie - Zagłębie Sosnowiec 0:3 (19 września o godz. 17:00)

Zagłębie Sosnowiec - BKS Sarmacja Będzin 1:1 (23 września o godz. 17:00)

GKS Grunwald Ruda Śląska - Zagłębie Sosnowiec 1:17 (30 września o godz. 13:00)

Zagłębie Sosnowiec - Orbita Bukowno 5:0 (4 października o godz. 15:30)

Zagłębie Sosnowiec - KKS Czarni Sosnowiec 9:2 (7 października o godz. 13:00)

UKS Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 3:4 (14 października o godz. 13:00)

Zagłębie Sosnowiec - GKS Gieksa Katowice 5:0 (21 października o godz. 13:00)

Zagłębie Sosnowiec - KP Warta Zawiercie 2:1 (28 października o godz. 13:00)

BKS Sarmacja Będzin - Zagłębie Sosnowiec 2:3 (4 listopada o godz. 13:00)

Zagłębie Sosnowiec - GKS Grunwald Ruda Śląska 2:3 (11 listopada o godz. 13:00)

Orbita Bukowno -Zagłębie Sosnowiec - 18 listopada o godz. 13:00