Aktualności

#aktualności #Memoriał Mazura #region #kibice

 13.01.2017

Oprawa artystyczna XXII Memoriału Mazura

W najbliższą niedzielę - 15 stycznia - o godz. 10:30 rozpocznie się XXII Memoriał Włodzimierza Mazura. W sosnowieckiej hali, przy ul. Żeromskiego, nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji (Kasy otwieramy po 9:00).

W tym roku w przerwach meczowych występować będą dziewczyny z grupy tanecznej HASAO Show Dance & Cheerleaders. Ekspresja, warsztat taneczny oraz pozytywna energia to cechy zespołu, które będzie można zaobserwować na parkiecie. HASAO bierze aktywny udział w wielu prestiżowych wydarzeniach sportowych, kulturalnych, firmowych i integracyjnych na terenie całej Polski. Grupa zadbała o oprawę artystyczną m.in. podczas meczy Reprezentacji Polski, wydarzeń sportowych na Stadionie Narodowym czy Dakar Verva Street Racing.

Ponadto Dawid Krzyżowski zaprezentuje swoje umiejętności akrobatyczne w połączeniu z niewiarygodną kontrolą nad piłką, muzyką oraz wykorzystaniem rekwizytów. Jest on doskonałym przykładem na to, jak rozwija się Football Freestyle. Do największych osiągnięć sportowych Dawida należy zwycięstwo w polskich eliminacjach Red Bull największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniu organizowanym w tym sporcie, oraz dotarcie do ¼ finału Mistrzostw Świata w Brazylii.

Więcej informacji o Memoriale Mazura i sprzedaży biletów - tutaj