HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #akademia

 21.02.2017

Piłkarze z ,,Jedynki'' na Przedszkoliadzie

Michał Fidziukiewicz oraz Igor Krzykowski gościli dzisiaj na imprezie sportowej dla aktywnych młodych sportowców - Grupa Azoty Przedszkoliada Tour, która miała miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej.

Przedszkoliada to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ma na celu promowanie sportu oraz zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Po uroczystym otwarciu imprezy zawodnicy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec, Michał Fidziukiewicz oraz Igor Krzykowski poprowadzili wraz z innymi sportowcami oraz maskotką Przedszkoliady Tour rozgrzewkę. Po wspólnych ćwiczeniach przedszkolacy zaczęli rywalizować na poszczególnych stanowiskach sportowych. Stacja, przy której najmłodsi mogli zmierzyć się z piłką nożną prowadzona była przez Wojciecha Pniaka, trenera Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. 

Serdecznie zapraszamy do szkółki JuniorFootball, części Akademii Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura, która specjalizuje się w szkoleniu dzieci w wieku 3-6 lat. Więcej informacji o JuniorFootball -  tutaj. 

Więcej o Przedszkoliadzie - tutaj

Materiał wideo telewizji #ZagłębieGol z Przedszkoliady: