Aktualności

#aktualności

 13.03.2017

Mecz z Górnikiem 12 kwietnia

Pragniemy poinformować, iż wyjazdowe spotkanie 23. kolejki Nice 1 ligi pomiędzy Zagłębiem a Górnikiem Zabrze zostanie rozegrane 12 kwietnia (środa).

Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany 24 marca (piątek), jednak w związku z powołaniami do młodzieżowych reprezentacji Polski, nasz klub zwrócił się z wnioskiem o zmianie terminu. 

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył nowy termin na 12 kwietnia (środa). Telewizja Polsat przeprowadzi bezpośrednią transmisję z zawodów. Informacja o godzinie rozpoczęcia meczu zostanie przekazana w najbliższym czasie. 

Zagłębiacy nie będą odpoczywać 25 marca, tego dnia nasz klub rozegra mecz kontrolny z Mistrzem Polski, uczestnikiem Ligi Mistrzów - Legią Warszawa (piłkarze z Warszawy mają przerwę reprezentacyjną, więc również nie będą mieli spotkania ligowego). 

Więcej informacji o meczu kontrolnym i sprzedaży biletów - tutaj

Przypominamy, iż w najbliższy piątek (17 marca, o godz. 20:45) Zagłębie zmierzy się na "Ludowym" z GKS-em Katowice - więcej informacji o sprzedaży biletów tutaj.