Aktualności

#aktualności #sparing #akademia

 16.03.2017

W niedzielę Tauron Cup

Nasi młodzi piłkarze z rocznika 2009 będą gospodarzem turnieju Tauron Cup, który zostanie rozegrany w hali MOSiR Sosnowiec przy ul. Żeromskiego 9.

W najbliższą niedzielę (19 marca) od godziny 9:00 w "szranki" na parkiecie "Żeromia" ruszą młodzi piłkarze z rocznika 2009. Drużyna Zagłębia, prowadzona przez trenera Piotra Krakowiaka, zaprosiła 8 zespołów. Zagłębiacy zostaną podzieleni na dwie ekipy "Białych" i "Czerwonych", a zmierzą się z: Wisłą Kraków, Stadion Śląski Chorzów, GKS Katowice, Polonia Bytom, Odra Opole, UKS AP 21 Kraków, Unia Bieruń Stary i Ruch Radzionków. 

W zawodach każdy będzie zwycięzcą, gdyż turniej ma na celu rozegranie meczów kontrolnych bez końcowej klasyfikacji. - Liczą się wartość szkoleniowa i dobra zabawa dla młodych piłkarzy. Niedziela zapowiada się bardzo przyjemnie, dlatego zachęcamy do odwiedzin i zobaczenia młodych piłkarzy w akcji, będziemy grali do 15:00 - zdradził trener Piotr Krakowiak

Pierwsze mecze w hali przy ul. Żeromskiego rozpoczną się po 9:00, a zakończenie planowane jest na 15:00. 

Głównym partnerem turnieju jest firma Tauron Dystrybucja Spółka Akcyjna, dodatkowo zmagania młodych piłkarzy wspiera firma Energo Komplex. 

Więcej informacji o bezpiecznym korzystaniu z prądu - i nie tylko - nasi Czytelnicy znajdą na specjalnej stronie Tauron - edukacja.bezpieczniki.tauron.pl