Aktualności

#aktualności #drugi zespół #akademia

 20.03.2017

Raport wypożyczenie: bramka i asysta

514 minut oraz bramka i asysta to dorobek zawodników wypożyczonych z naszego klubu do drużyn od II ligi do A klasy. Asysta Sławomira Musiolika i bramka Sebastiana Majewskiego pozwoliły ich zespołom odnieść zwycięstwa po 1:0.

Sławomir Musiolik (pomocnik) Polonia Bytom

Polonia Bytom - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)

Sławomir Musiolik brał udział w kluczowej akcji spotkania z 46. minuty. Zaremba zagrał do pomocnika wypożyczonego z naszego klubu, a ten podaniem ze skrzydła "wypuścił" Marcina Lachowskiego, który pokonał bramkarza Gryfa. Musiolik zszedł z boiska w 84. minucie. Polonia Bytom po 22 kolejce zajmuje 18. pozycję w tabeli II ligi, z dorobkiem 16 punktów i traci do Polonii Warszawa - zajmującej pierwsze miejsce gwarantujące utrzymanie - sześć oczek. 

Krystian Dudała (obrońca) Unia Turza Śląska

Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska 0:0

Obrońca wypożyczony z naszego klubu zaliczył 90 minut w bezbramkowo zremisowanym spotkaniu. Po 18 kolejkach Unia zajmuje 10. pozycję, z dorobkiem 25 punktów w III lidze.


Adrian Czaplak (bramkarz) Soła Oświęcim

Soła Oświęcim - Garbarnia 1:1 (0:0)

Czaplak nie debiutował w barwach Soły. Spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych. Soła zajmuje 11. pozycję, z dorobkiem 26 punktów w tabeli III ligi III grupy.

Dariusz Maciejowski (bramkarz) Sarmacja Będzin 

GKS II Tychy - Sarmacja Będzin 2:3 (0:2)

Maciejowski nie wystąpił w spotkaniu 19. kolejki IV ligi grupy śląskiej pierwszej. Sarmacja zajmuje 2. miejsce w tabeli, z dorobkiem 38 punktów i stratą 6 oczek do liderującego Gwarka Tarnowskie Góry. 

Maksymilian Dikof (pomocnik) MKS Myszków

MKS Myszków - Gwarek 1:2

Dikof wszedł na boisko w 65. minucie gry, a od pięciu minut utrzymywał się wynik, który już się nie zmienił do końca meczu (1:2). Myszkowianie zajmują 13. pozycję w tabeli IV ligi grupy, śląskiej pierwszej, z dorobkiem 24 punktów i przewagą 7 nad pierwszą pozycją zagrożoną spadkiem. 

Łukasz Lech (bramkarz), Wiktor Słowikowski (pomocnik) - Górnik Piaski

Slavia Ruda Śląska - Górnik Piaski 7:0

Lech i Słowikowski nie wystąpili w przegranym spotkaniu. Górnik po 19 kolejkach zajmuje 9. pozycję, z dorobkiem 26 punktów.

Jan Czapla (pomocnik) Skawinka Skawina

Skawinka Skawina - Unia Oświęcim 1:2

Jan Czapla zaliczył 90 minut w przegranym spotkaniu z Unią Oświęcim 1:2. Skawinka po 16 kolejkach zajmuje 16. pozycję i zamyka tabelę IV ligi, grupy małopolskiej zachodniej.

Norbert Puczyński (bramkarz), Sebastian Majewski (pomocnik) - AKS Niwka 

AKS Niwka Sosnowiec - CKS Czeladź 1:0 (0:0)

Norbert Puczyński bronił przez całe spotkanie i ani razu nie skapitulował. Sebastian Majewski zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego (25 metrów) na wagę trzech punktów. AKS Niwka zajmuje drugą pozycję w tabeli Patrick A klasy, z dorobkiem 42 punktów i stratą 5 "oczek" do liderującego Zagłębia II. 

Mateusz Arseniuk (napastnik) KS Niwy Brudzowice 

Tęcza Błędów - KS Niwy Brudzowice 4:2

Napastnik wypożyczony z naszego klubu wszedł na boisko w 65. minucie spotkania. Niwy przegrały spotkanie z Tęczą Błędów 2:4. Ekipa z Brudzowic zajmuje 15. pozycję w tabeli ligi okręgowej. Po 16 kolejkach Niwy uzbierały 12 punktów.