Aktualności

#aktualności #sponsor #akademia

 20.03.2017

Tauron Cup - gra, zabawa i nauka

Za nami turniej dla piłkarzy z rocznika 2009 - Tauron Cup. Zawody zostały rozegrane w największej sosnowieckiej hali przy ul. Żeromskiego. Podczas zmagań nie wynik był najważniejszy, tylko dobra zabawa i edukacja.

W Sosnowcu gościło 8 przyjezdnych drużyn: Stadion Śląski Chorzów, GKS Katowice, Wisła Kraków, Polonia Bytom, UKS AP 21 Kraków, Unia Bieruń Stary, Odra Opole, Ruch Radzionków i oczywiście 2 drużyny Zagłębia.

Młodzi piłkarze z rocznika 2009 rywalizowali na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach, nie brakowało pięknych akcji, jeszcze ładniejszych bramek i ofiarnych interwencji. Tego dnia jednak nikt nie liczył ile dokładnie padło goli, gdyż najważniejsza była dobra zabawa i analiza szkoleniowa.

Oczywiście na zakończenie nie zabrakło pamiątkowych pucharów dla każdego uczestnika, a także gadżetów, w tym edukacyjnych broszur od partnera turnieju firmy Tauron Dystrybucja. Jak bezpiecznie korzystać z prądu, tego wszystkiego dzieci i rodzice mogą dowiedzieć się na specjalnej platformie Bezpieczniki Taurona - więcej informacji tutaj.

Galeria zdjęć z turnieju - tutaj

Specjalne podziękowanie dla firm Tauron Dystrybucja i Energo Komplex.

Materiał wideo przygotowany przez telewizję klubową #ZagłębieGol: