HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sponsor #kibice

 22.03.2017

Fortuna sponsorem Zagłębia

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie dołączyła do grona sponsorów naszego klubu. Nasi pełnoletni kibice będą mogli rejestrować się w Fortunie jako fani Zagłębia Sosnowiec.

Nasz nowy sponsor jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej. Fortuna od dłuższego czasu wspiera kluby sportowe, a także rozgrywki. Warto tutaj dodać, iż Fortuna jest oficjalnym sponsorem Nice 1 Ligi. 

Firma należy do Fortuna Entertainment Group największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Rumunii.

Umowę podpisał prezes Zagłębia S.A. Marcin Jaroszewski. - Bardzo się cieszymy, że pozyskaliśmy kolejnego sponsora, który mocno identyfikuje się nie tylko z całą ligą, ale dodatkowo z naszym klubem - przekazał prezes Zagłębia S.A., Marcin Jaroszewski

Z ramienia Fortuny na podpisaniu umowy obecni byli Leszek Haba - Dyrektor Marketingu, Bartłomiej Płoskonka - Online Marketing Manager, Maciej Koprowicz - Specjalista ds. Sponsoringu. - Śląsk i Zagłębie zawsze były nam bliskie, nie tylko ze względu na fakt wywodzenia się firmy z tego regionu. Współpraca z Zagłębiem Sosnowiec pozwoli nam stanąć bliżej kibiców  i wesprzeć ich w przeżywaniu tego, co nas łączy, czyli sportowej pasji. Wierzymy, że to droga, która przyniesie obu stronom wymierne korzyści - powiedział  Leszek Haba. Więcej informacji o nowym sponsorze na stronie - www.efortuna.pl