Aktualności

#aktualności #region #kibice

 15.04.2017

Ruszyło Radio - Zagłębie FM

Wystartowało Radio Zagłębie FM - zachęcamy do słuchania lokalnej rozgłośni, na razie za pośrednictwem internetu.

Kilka słów o Zagłębie FM: 

Jesteśmy jedynym i wyjątkowym radiem online nasza wyjątkowość polega na pełnej ramówce programowej. Większa część audycji, którą dla Was przygotowujemy będzie emitowana na żywo z naszego radiowego studia. W ramówce znajdziecie między innymi programy informacyjne, sportowe, muzyczne, publicystyczne, kulturalne i prawne, a codzienne poranki z naszą wesołą załogą na pewno nastroją Was pozytywnie na dalszą część dnia.

Jak sama nazwa wskazuje jesteśmy radiem regionalnym Zagłębia Dąbrowskiego i  na tym skupiamy naszą największą uwagę.

Tylko u nas usłyszycie i dowiecie się o wszystkich ważnych wydarzeniach mających miejsce w naszym regionie, poznacie jego ciekawą i bogatą historię oraz rzesze świetnych ludzi, dla których Zagłębie stało się małą ojczyzną. Poznacie tajniki zagłębiowskiej kuchni, gwary, muzyki i sztuki.                                                                              
Zagłębie FM to rodzina, która tworzą wyjątkowi ludzie pełni pasji, wiedzy i pozytywnej energii, a  to wszystko przekazywać Wam będą w swoich autorskich audycjach.

Wspólnie albo wcale: Naszym priorytetem jest tworzenie radia wspólnie z słuchaczami, chcemy, żeby to oni brali czynny udział przy tworzeniu naszego programu. Będziemy  Was pytać, słuchać, rozmawiać, dyskutować i brać do serca wszystkie Wasze opinie . Zagłębie FM to Wasze radio!

Do Usłyszenia Zagłębie!

Strona internetowa Zagłębie FM - tutaj

Przypominamy o meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Trwa sprzedaż biletów na starcie ze spadkowiczem z Lotto Ekstraklasy - tutaj