Aktualności

#aktualności #drugi zespół #region #akademia

 18.04.2017

Raport wypożyczenie

Nasi piłkarze przebywający na wypożyczeniach od II ligi do A klasy łącznie rozegrali 647 minuty.

Sławomir Musiolik (pomocnik) - Polonia Bytom

Polonia Bytom - Radomiak Radom 0:3

Szybki pomocnik wyszedł w wyjściowej jedenastce na mecz z Radomiakiem, jednak Sławomir Musiolik opuścił murawę w przerwie meczu i po zmianie stron nie wrócił na boisko. W tym czasie Polonica przegrywała 0:2, a ostatecznie uległa 0:3. W II lidze bytomianie zajmują ostatnie 18. miejsce z dorobkiem 19 punktów (7 punktów straty do bezpiecznego miejsca). 

Krystian Dudała (obrońca) - Unia Turza Śląska

BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 1:0 

Krystian Dudała rozegrał cały mecz przeciwko BKS-owi. Stoper nie pomógł drużynie w zdobyczy punktowej, gdyż Uniści stracili bramkę w drugiej połowie i ostatecznie przegrali 0:1. Aktualnie Unia zajmuje przedostatnie miejsce w III lidze, grupie III (z dorobkiem 17 "oczek" - 4 straty do bezpiecznego). 

Patryk Mularczyk (pomocni/napastnik) - Skra Częstochowa 

Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 1:1

Patryk Mularczyk nie tylko zagrał cały mecz przeciwko Rekordowi, ale także zaliczył asystę przy trafieniu kolegi z zespołu. Skra z prowadzenia cieszyła się tylko 6 minut, ostatecznie remisując 1:1. Częstochowianie z dorobkiem 32 punktów zajmują 8. miejsce w tabeli III ligi, grupy III. 

Adrian Czaplak (bramkarz) - Soła Oświęcim 

Soła Oświęcim - MKS Trzebinia/Siersza 1:0 

Adrian Czaplak nie zagrał w wygranym meczu z MKS-em Trzebinia/Siersza. Soła zgarnęła 3 punkty i zajmuje 6. miejsce w tabeli III ligi, grupy II (z dorobkiem 34 "oczek").  

Dariusz Maciejowski (bramkarz) - Sarmacja Będzin  

Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin 3:1

Dariusz Maciejowski nie znalazł się w wyjściowym składzie na wyjazdowy mecz z Szombierkami. Sarmacja przegrała 1:3, ale utrzymała 2. miejsce w tabeli IV ligi, grupy I. Będzinianie do lidera - Gwarka Tarnowskie Góry tracą już 9 punktów.

Maksymilian Dikof (pomocnik) - MKS Myszków. 

MKS Myszków - Górnik Piaski 1:3

Nasz pomocnik znalazł się w wyjściowej jedenastce, jednak już w przerwie został zmieniony przez trenera MKS-u Myszków. Tuż po zmianie stron myszkowianie stracili 2 bramki i ostatecznie przegrali 1:3. MKS zajmuje 12. miejsce w tabeli IV ligi, grupy I. 

Łukasz Lech (bramkarz), Wiktor Słowikowski (pomocnik) - Górnik Piaski 

MKS Myszków - Górnik Piaski 1:3

Naszych dwóch piłkarzy nie przebiło się do składu Górnika Piaski. Czeladzianie wygrali z MKS Myszków 3:1. Górnicy zajmują 10. miejsce w tabeli IV ligi, grupy I,  z dorobkiem 30 punktów. 

Jan Czapla (pomocnik) - Skawinka Skawina

Skawinka Skawina - TS Węgrzce 1:1 

Jan Czaplak rozegrał cały mecz przeciwko TS Węgrzce. Skawinka prowadziła od 60. minuty, jednak ostatecznie podzieliła się z rywalem punktami (1:1). Ekipa z Skawiny zajmuje ostatnie miejsce w IV lidze, grupie małopolskiej zachodniej, z dorobkiem 11 punktów (do bezpiecznego miejsca traci 8 punktów).

Mateusz Arseniuk (napastnik) - KS Niwy Brudzowice 

Niwy Brudzowice - Silesia Miechowice 4:1

Mateusz Arseniuk rozegrał cały mecz na lewej obronie. Piłkarz zaliczył dobry występ, a Niwy zgarnęły komplet cennych punktów. Aktualnie drużyna z Brudzowic walczy o utrzymanie w lidze okręgowej, grupie IV. Niwy zajmują 15. miejsce, mają 18 punktów (a do bezpiecznej lokaty tracą 4 "oczka"). 

Mateusz Kuzak (pomocnik) - LKS Leśnik Gorenice 

Zieleńczanka Zieloni - LKS Leśnik Gorenice 0:1 

Mateusz Kuzak wyszedł w wyjściowej jedenastce i został na murawie do końca meczu. Cały zespół napracował się, by ostatecznie zasłużenie wygrać 1:0. Leśnik zajmuje ostatnią - 12. - bezpieczną pozycję w tabeli ligi okręgowej, grupy małopolskiej I. 

Norbert Puczyński (bramkarz), Sebastian Majewski (pomocnik) - AKS Niwka

Górnik Sosnowiec - AKS Niwka Sosnowiec 0:0

Norbert Puczyński debry Sosnowca rozpoczął od 1. minuty, natomiast Sebastian Majewski wszedł na murawę w 75. minucie i miał za zadanie przyśpieszyć grę, by zdobyć komplet punktów. W tym spotkaniu nie padła żadna bramka, więc drużyny podzieliły się zdobyczą. AKS w Patrick A klasie zajmuje 5, miejsce z dorobkiem 49 "oczek", liderem pozostaje nasza druga drużyna.