Aktualności

#aktualności #akademia

 8.05.2017

Raport wypożyczenie: Powrót Dudały

588 minut rozegrali zwodnicy wypożyczeni z naszego klubu na boiskach od II ligi do Patrick A klasy. Krystian Dudała wrócił do gry po kontuzji i od razu wpisał się na listę strzelców, przyczyniając się do zwycięstw LKS Unia Turza Śląska.

Sławomir Musiolik (pomocnik) - Polonia Bytom 

Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom 1:0

Musiolik wszedł na boisko w 59. minucie zmieniając Jakuba Żmudę. Polonia przegrała wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi i po 29 kolejkach zamykają tabelę II ligi z dorobkiem 20 punktów i stratą do pierwszej bezpiecznej pozycji 11 oczek.  

Krystian Dudała (obrońca) - Unia Turza Śląska

LKS Unia Turza - WKS Śląsk II Wrocław 2:0 

Krystian Dudała strzelił bramkę w pierwszym rozegranym meczu po kontuzji. Obrońca wypożyczony z naszego klubu strzałem głową otworzył wynik spotkania w 71. minucie wykorzystując podanie Bartłomieja Sikorskiego. Dudała rozegrał mecz w pełnym wymiarze czasowym. Unia Turza Śląska pokonała rezerwy ekstraklasowego Śląska Wrocław 2:0. Unia po 26 spotkaniach III ligi III grupy zajmuje 15. pozycję z dorobkiem 23 punktów. 

Patryk Mularczyk (pomocnik) - Skra Częstochowa

Stal Brzeg - Skra Częstochowa 1:1

Patryk Mularczyk rozegrał 90 minut w remisowanym spotkaniu. Skra zajmuje 6. pozycję z dorobkiem 42 punktów w 26 spotkaniach III ligi opolsko-śląskiej.

Adrian Czaplak (bramkarz) - Soła Oświęcim

Soła Oświęcim - Karpaty Krosno 1:1

Adrian Czaplak nie wystąpił w spotkaniu 27. kolejki III ligi grupy IV. Soła zremisowała z Karpatami Krosno 1:1 i zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 44 punktów.

Dariusz Maciejowski (bramkarz) - Sarmacja Będzin

Sarmacja Będzin -  Ruch II Chorzów 1:2

Dariusz Maciejowski nie wystąpił w spotkaniu 25. kolejki IV ligi grupy śląskiej I. Sarmacja uległa rezerwom ekstraklasowego Ruchu Chorzów. Sarmacja zajmuje IV miejsce w tabeli z 47 punktami na koncie.

Łukasz Lech (bramkarz), Wiktor Słowikowski (pomocnik) - Górnik Piaski

RKS Raków II Częstochowa - KS Górnik Piaski 0:2 

Lech i Słowikowski nie wystąpili w spotkaniu przeciwko rezerwom II-ligowca z Częstochowy. Po 25 spotkaniach IV ligi pierwszej grupy śląskiej Górnik zajmuje 8. pozycję w tabeli z dorobkiem 36 punktów. 

Maksymilian Dikof (pomocnik) - MKS Myszków

MKS Myszków - LKS Polonia Poraj 1:1

Dikof zagrał 76 minut w derbowym pojedynku, zanim został zmieniony przez Michała Mizgałę. MKS Myszków zremisował z Polonią Poraj i zajmuje 12. pozycję z 32 punktami zdobytymi w 25 spotkaniach. 

Jan Czapla (obrońca) - Skawinka Skawina

Skawinka Skawina - Sosnowianka Stanisław Dolny 0:2

Czapla wszedł na boisko w 59. minucie zmieniając Jakuba Niespuja. Skawinka przegrała spotkanie z Sosnowianką i zajmuje 16. miejsce z dorobkiem 11 punktów w 24 spotkaniach IV liga grupy małopolskiej zachodniej. 

Mateusz Kuzak (pomocnik) - LKS Leśnik Gorenice 

Leśnik Gorenice - WKS Przebój Wolbrom 3:2

Kuzak nie wystąpił w przegranym spotkaniu z Przebojem Wolbrom. Leśnik Gorenice po 20 spotkaniach zajmuje 11. pozycję z dorobkiem 19 punktów. 

Mateusz Arseniuk (obrońca/napastnik) - KS Niwy Brudzowice 

KS Cyklon Rogoźnik - KS Niwy Brudzoiwce 2:1

Aresniuk rozegrał 90 minut na lewej obronie w przegranym spotkaniu z Cyklonem Rogożnik. Po 22 meczach Niwy zajmują 15. pozycję w tabeli okręgówki z dorobkiem 18 punktów.  

Norbert Puczyński (bramkarz), Sebastian Majewski (pomocnik) - AKS Niwka

MKS Górnik Wojkowice - AKS Niwka 1:0 

Puczyński rozegrał pełne spotkanie w bramce AKS i nie zachował czystego konta. Majewski zagrał 90 minut i został napomniany żółtą kartką. AKS przegrał spotkanie z Górnikiem Wojkowice 0:1. W 27 spotkaniach AKS zdobył 58 punktów i zajmuje 4. pozycję w tabeli Patrick A klasy.