Aktualności

#aktualności #drugi zespół

 18.05.2017

W sobotę derby Sosnowca

W niedzielę pierwszy zespół zmierzy się na "Ludowym" ze Stalą Mielec, jednak w ten weekend to nie koniec emocji, gdyż dzień wcześniej w sobotę (20 maja) o 17:00 Zagłębie II Sosnowiec zmierzy się z AKS-em Niwka.

Ekipa z Sosnowca-Niwki przed sezonem była jednym z kandydatów do awansu, jednak aktualnie AKS traci do wicelidera Górnika Wojkowice 3 "oczka" i ma jeden mecz rozegrany więcej, a do lidera, naszego drugiego zespołu 11 punktów. 

Młodzi Zagłębiacy są już po maturach (większość piłkarzy jest z rocznika 1998), we wtorek zdawali geografię rozszerzoną, więc teraz mogą skupić się w 100 procentach na rozgrywkach Patrick A klasy. - To będzie bardzo trudne spotkanie, rywale będą chcieli za wszelką cenę wygrać i zgarnąć komplet punktów. My mamy swoje założenia i plan, nie zamierzamy odpuszczać - zdradził trener Zagłębia II, Łukasz Nadolny. 

Spotkanie najprawdopodobniej rozegrane zostanie na trawiastym boisku treningowym, tzw. "dwójce" Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1, czyli tym bliżej budynku klubowego. 

Przypominamy o przedsprzedaży biletów na mecz ze Stalą Mielec - tutaj