Aktualności

#aktualności #liga

 18.05.2017

Rozpiska autobusów na Stal

W niedzielę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

Przedstawiamy trasy trzech autobusów, którymi za darmo będzie można pojechać pod i wrócić z Stadionu Ludowego.

Informacja o sprzedaży biletów na mecz ze Stalą Mielec - tutaj

Zwracamy się z prośbą do naszych kibiców, by zakupili wcześniej bilety i przyszli wcześniej na Stadion Ludowy, gdyż w sytuacji pojawiania się tuż przed pierwszym gwizdkiem może okazać się, iż w kasach nie ma już wejściówek na trybunę krytą, a do kołowrotów są ogromne kolejki.

Autobus I

Zajezdnia Dąbrowa Górnicza kierunek Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 18:50
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 18:53
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 18:55
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 18:57
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 18.59
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 19:00
Dąbrowa Górnicza - Reden 19:02
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 19:04
Dąbrowa Górnicza - Centrum 19:05
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 19:09
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 19:10
Będzin - Koszelew 19:13
Będzin - Aleja Kołłątaja 19:16
Będzin - Zamek 19:18
Będzin - Stadion 19:20
Będzin - Osiedle Syberka  Piłsudskiego 19:22
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 19:24
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 19:25
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 19:26
Piaski - Centrum Handlowe 19:29
Czeladź - Stare Miasto 19:34
Czeladź - Urząd Miasta 19:35
Czeladź - Cmentarz 19:36
Czeladź - Osiedle Słoneczne 19:37
Czeladź - Piaski Żeromskiego 19:38
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 19:39
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 19:40
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 19:42
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus II

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 19:20
Zagórze - Lenartowicza 19:23
Zagórze - Mec 19:24
Zagórze - Osiedle 19:26
Środula - Osiedle 19:29
Sielec - Osiedle Zamkowa 19:30
Sielec - Szkolna 19:32
Sielec - Wawel Kościół 19:33
Sielec - Wawel 19:34
Pogoń - Grota Roweckiego 19:38
Rudna - Prema Milmet 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus III

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa 

Zagórze - Zajezdnia 18:44
Porąbka - Hurtownia 18:45
Porąbka - Wiejska 18:47
Kazimierz Górniczy - Pętla 18:49
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 18:50
Kazimierz Górniczy - Poczta 18:52
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 18:53
Ostrowy Górnicze - Rondo 18:54
Ostrowy Górnicze - Pomnik 18:56
Ostrowy Górnicze - Niecała 18:57
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 18:59
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 19:00
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 19:03
Porąbka - Zawodzie 19:04
Porąbka - Kopalnia 19:06
Porąbka - Dw. PKP 19:07
Porąbka - Szkoła 19:09
Klimontów - Ogródki Działkowe 19:10
Klimontów - Kopalnia 19:12
Klimontów - Fińskie Domki 19:14
Droga do Klimontowa 19:15
Dańdówka - Skrzyżowanie 19:17
Dańdówka - Osiedle 19:18
Niwka - Cmentarz Komunalny 19:19
Niwka - Pawiak 19:21
Niwka - Fabryka 19:23
Niwka - Kościół 19:25
Modrzejów - Rynek 19:27
Niwka - Baza 19:29
Niwka - Kolonia Staszic 19:31
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 19:32
Dębowa - Góra WSO 19:33
Dębowa - Góra Wiadukt 19:34
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 19:36
Sosnowiec - Rondo Ludwik  dla linii 188 19:37
Sosnowiec - Sienkiewicza 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45