Aktualności

#aktualności #region #kibice #e-sport

 19.05.2017

Informacje dla uczestników turnieju w w FIFĘ

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny do E-sportowej drużyny Zagłębie Check-Point Sosnowiec. Przedstawiamy przydatne informacje.

12:00 - 12:30 weryfikacja zawodników oraz sprawdzanie obecności..
12:45 - 23:00 rozgrywki na miejscu
18:00 - 20:00 chętne osoby będą mogły zapisać się na nockę w Check-Point (wybiera się termin i można całą noc grać w strefie Check-Point)

Tutaj będzie drabinka - zobacz

Kilka słów o naszej akcji

W Sosnowcu w Klubie Dekada powstała strefa do gry Check-Point. Wspólnie postanowiliśmy zorganizować największy turniej w FIFĘ 17 w Zagłębiu Dąbrowskim i przygotowaliśmy dużą niespodziankę dla uczestników. 3 najlepsze osoby wejdą w skład tworzonej sekcji E-sportu przy naszym klubie - Zagłębie Check-Point Sosnowiec. 

Aktualnie przewidziane są 3 terminy rywalizacji (na każdy maksymalnie po 128 zawodników) 

21 maja - brak wolnych miejsc
28 maja - zostały 2 wolne miejsca 
4 czerwca - zostało 36 wolnych miejsc 

Gdyby wszystkie terminy zapełniły się, organizatorzy planują uruchomić kolejne zapisy na dodatkowe dni (jednak maksymalnie do łącznej liczby 640 uczestników). 

Ważna informacja dla graczy, najlepsi z poszczególnych terminów (najprawdopodobniej po 3 zawodników) weźmie udział w turnieju finałowym, który wyłoni najlepszą trójkę, która podpisze umowy z naszym klubem i będzie reprezentować Zagłębie Check-Point Sosnowiec. 

Zwycięzcy podpiszą roczny kontrakt z naszym klubem i będą rywalizować między sobą o wyjazd na turnieje ogólnopolskie i przynajmniej jeden zagraniczny. 

Pierwszy turniej w Check-Point rozpocznie się 21 maja o godz. 12:00. Ważne informacje organizacyjne, to: 

- jedna osoba może zapisać się tylko raz
- maksymalnie może wystartować 640 osób (podzielonych na grupy, w sytuacji dużego zainteresowania turniej będzie kontynuowany również w inne dni) 

Regulamin turnieju - tutaj 
Zapisy na turniej - tutaj 

Kontakt:
kontaktcheckpoint@gmail.com
media@zaglebie.eu

Turniej wspierają:
Zagłębie Sosnowiec
Spider's Web
Check-Point
Dekada Klub