Aktualności

#aktualności #sklep #region #kibice

 12.07.2017

GoBoard od Nelro Data!

W sobotę (15 lipca) uruchomiony zostanie stacjonarny Sklep Kibica Zagłębia Sosnowiec. W asortymencie nie zabraknie specjalnych desek od sponsora Zagłębia - firmy Nelro Data!

GoBoard od Nelro Data to świetny sposób na poruszanie się, ten fantastyczny sprzęt może osiągnąć prędkość do 15 km / h, a pokonać można na nim do 20 km (czas ładowania to zaledwie 1-2 godziny).

Różne rodzaje wielkości kół, antypoślizgowa nakładka, duży wybór kolorystyczny, czyli GoBoard - świetny pomysł na prezent dla młodych i starszych kibiców.

Firma Nelro Data przygotowała dla naszych fanów specjalne vouchery upoważniające do rabatu 20 % na produkty GoBoard (przy zakupie w Nelro Data SA lub w sklepie www.go-board.pl)!

Warto dodać, iż firma GoBoard oferuje dodatkowe akcesoria, w tym fantastyczną nakładkę, dzięki której deska zmieni się w gokarta - a radość ze "śmigania" będzie niezapomniana!

Już niedługo produkty GoBoard od Nelro Data będą dostępne w FanStore Zagłębia Sosnowiec. W dniu otwarcia (15 lipca) będzie można przetestować sprzęt. 

Zapraszamy - Sosnowiec, ul. 3-Maja 11. Otwarcie 15 lipca o 11:00! 

Strona Nelro Data - tutaj
Strona GoBoard - tutaj 

Cała galeria zdjęć - tutaj 

Materiał wideo #ZagłębieGol: