Aktualności

#aktualności #region #kibice

 13.07.2017

Liny poszły w ruch

W najbliższą sobotę nasi piłkarze zmierzą się z ŁKS-em Łódź, tego samego dnia dla kibiców będzie otwarte spotkanie z drużyną, a także ruszy Sklep Kibica.

Zagłębiacy w ostatnich dniach trenują 2-razy dziennie. Czwartek nie był wyjątkiem w tym temacie. Pierwsze zajęcia zaczęły się na salce rozgrzewkowej, między innymi nie zabrakło ćwiczeń ze specjalnymi linami (na zdjęciu). Po części wprowadzającej piłkarze przeszli na naturalną murawę, gdzie trenerzy przygotowali gry na małej przestrzeni. 

Z drużyną trenował Nuno Malheiro. - Przepracował zajęcia w 80%, jutro zaczyna na pełnym obciążeniu, gdyż po drobnym urazie już praktycznie nie ma śladu - przekazał Marcel Płachta, masażysta Zagłębia. 

W najbliższą sobotę podopieczni Dariusza Banasika zmierzą się z II-ligowym ŁKS Łódź. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00 na Stadionie Ludowym. Wstęp na trybunę krytą jest bezpłatny. 

Przed meczem i po spotkaniu będzie można kupić karnety i bilety na rundę jesienną sezonu 2017/18. Punkt Obsługi Kibica czynny będzie od 11:00. Więcej informacji o sprzedaży karnetów- tutaj 

Warto dodać, iż w sobotę o godz. 11:00 otwarty zostanie Sklep Kibica, który mieści się w Sosnowcu, przy ul. 3-maja 11. 

Po meczu z ŁKS-em - o godzinie 15:00 - odbędzie się oficjalne otwarcie Fanstrefy (pub czynny będzie od 11:00). Fanstrefa zlokalizowana jest na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 w miejscu dawnego Pubu Kasia.  Dla kibiców przybyłych na otwarcie czeka poczęstunek oraz konkurs żonglerki z nagrodami - voucherami na karnet obejmujący rundę jesienną. Dodatkowo na otwarciu Fanstrefy obecni będą piłkarze, sztab szkoleniowy, Dyrektor Sportowy Robert Stanek oraz Prezes Marcin Jaroszewski. 

Zdjęcia z czwartkowego treningu - tutaj