Aktualności

#aktualności #region #kibice

 15.07.2017

Sklep Kibica i Fan Strefa otwarte

W sobotę (15 lipca) Zagłębie nie tylko rozegrało mecz kontrolny z ŁKS-em Łódź, nasz klub tego dnia dodatkowo otworzył Sklep Kibica w Centrum Sosnowca, a także Fan Strefę przy Kresowej 1.

Zarówno Sklep Kibica, jak i Fan Stefa otwarte zostały o godz. 11:00. Pierwszy fan naszego klubu w sklepie (Centrum Sosnowca - ul. 3-maja 11) pojawił się już o 10:55 i zakupił koszulkę moro z napisem Zagłębie, przy kasie czekała na niego miła niespodzianka, gdyż od sprzedawczyni otrzymał voucher na karnet na trybunę krytą. Kolejnych osoby, które dokonywały zakupów otrzymywały vouchery na bilety na mecz z Olimpią, kolejno na trybunę krytą i odkrytą.

Nasz sklep został już uruchomiony, jednak asortyment systematycznie będzie powiększany, gdyż aktualnie w głównej mierze można nabić w nim rzeczy firmy Patrick. Jednak już niedługo do sklepu trafią koszulki meczowe na sezon 2017/18, a także kolejne gadżety od Zagłębia.

Zdjęcia z otwarcia sklepu - tutaj 

Po sparingu z ŁKS-em (multimedia z meczu - tutaj) nasi piłkarze, trenerzy i działacze udali się do Fan Strefy, która została uruchomiona przy Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1. Na fanów czekało tam zimne piwo Zagłębiowskie, a także "coś na ząb". Tomasz Nowak z Żarko Udovicićem przeprowadzili dla najodważniejszych kibiców konkurs żonglerki. Najlepszy okazał się pan Łukasz, który uzyskał wynik 53 podbić, a w nagrodę Skodę na Weekend od naszego sponsora - Skody L'emir (strona dilera - tutaj), a dodatkowo piłkę z podpisami piłkarzy Zagłębia, na kolejne osoby czekał karnet na trybunę krytą i bilety na najbliższy mecz ligowy.

Zdjęcia z otwarcia FanStrefy - tutaj 

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy na mecze Zagłębia! 

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów i karnetów - więcej informacji tutaj 

Materiał wideo od #ZagłębiaGol