Aktualności

#aktualności #liga #region #kibice

 11.08.2017

Rozpiska autobusów na Pogoń

W niedzielę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

Przedstawiamy trasy trzech autobusów, którymi za darmo będzie można pojechać pod i wrócić z Stadionu Ludowego.

Informacja o sprzedaży biletów na mecz z Pogonią Siedlce - tutaj

Zwracamy się z prośbą do naszych kibiców, by zakupili wcześniej bilety i przyszli wcześniej na Stadion Ludowy, gdyż w sytuacji pojawiania się tuż przed pierwszym gwizdkiem może okazać się, iż w kasach nie ma już wejściówek na trybunę krytą, a do kołowrotów są ogromne kolejki.

Autobus I

Zajezdnia Dąbrowa Górnicza kierunek Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 18:20
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 18:23
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 18:25
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 18:27
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 18:29
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 18:30
Dąbrowa Górnicza - Reden 18:32
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 18:34
Dąbrowa Górnicza - Centrum 18:35
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 18:39
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 18:40
Będzin - Koszelew 18:43
Będzin - Aleja Kołłątaja 18:46
Będzin - Zamek 18:48
Będzin - Stadion 18:50
Będzin - Osiedle Syberka  Piłsudskiego 18:52
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 18:54
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 18:55
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 18:56
Piaski - Centrum Handlowe 18:59
Czeladź - Stare Miasto 19:04
Czeladź - Urząd Miasta 19:05
Czeladź - Cmentarz 19:06
Czeladź - Osiedle Słoneczne 19:07
Czeladź - Piaski Żeromskiego 19:08
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 19:09
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 19:10
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 19:12
Sosnowiec - Kresowa 19:15

Autobus II

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 18:50
Zagórze - Lenartowicza 18:53
Zagórze - Mec 18:54
Zagórze - Osiedle 18:56
Środula - Osiedle 18:59
Sielec - Osiedle Zamkowa 19:00
Sielec - Szkolna 19:02
Sielec - Wawel Kościół 19:03
Sielec - Wawel 19:04
Pogoń - Grota Roweckiego 19:08
Rudna - Prema Milmet 19:09
Sosnowiec - Kresowa 19:15

Autobus III

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa 

Zagórze - Zajezdnia 18:14
Porąbka - Hurtownia 18:15
Porąbka - Wiejska 18:17
Kazimierz Górniczy - Pętla 18:19
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 18:20
Kazimierz Górniczy - Poczta 18:22
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 18:23
Ostrowy Górnicze - Rondo 18:24
Ostrowy Górnicze - Pomnik 18:26
Ostrowy Górnicze - Niecała 18:27
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 18:29
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 18:30
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 18:33
Porąbka - Zawodzie 18:34
Porąbka - Kopalnia 18:36
Porąbka - Dw. PKP 18:37
Porąbka - Szkoła 18:39
Klimontów - Ogródki Działkowe 18:40
Klimontów - Kopalnia 18:42
Klimontów - Fińskie Domki 18:44
Droga do Klimontowa 18:45
Dańdówka - Skrzyżowanie 18:47
Dańdówka - Osiedle 18:48
Niwka - Cmentarz Komunalny 18:49
Niwka - Pawiak 18:51
Niwka - Fabryka 18:53
Niwka - Kościół 18:55
Modrzejów - Rynek 18:57
Niwka - Baza 18:59
Niwka - Kolonia Staszic 19:01
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 19:02
Dębowa - Góra WSO 19:03
Dębowa - Góra Wiadukt 19:04
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 19:06
Sosnowiec - Rondo Ludwik  dla linii 188 19:07
Sosnowiec - Sienkiewicza 19:09
Sosnowiec - Kresowa 19:15