Aktualności

#aktualności #region #kibice

 28.08.2017

Wielki mecz charytatywny

9 września o godzinie 15:00 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbędzie się wielki mecz charytatywny Reprezentacji Artystów Polskich i Drużyny Fundacji Rób Dobro.

Celem tego przedsięwzięcia jest pomoc 7-letniemu Maciusiowi, który cierpi na 4-kończynowe porażenie mózgowe. Chłopczyk potrzebuje 30 000 złotych na zakup urządzenia NF-walker, które umożliwi mu pionową postawę, kroczenie, a nawet chodzenie. 

Program:
12:00 - 14:30 animacje dla dzieci
13:00 autografy i zdjęcia z gwiazdami 
14:00 licytacje przedmiotów

Bilety na to ciekawie zapowiadające się spotkanie można kupić w Centrum Informacji Miejskiej (w pasażu podziemnym w centrum Sosnowca - ul. Warszawska 3), a także w Palma Chill Out na Górce Środulskiej. W dniu meczu wejściówki będzie można nabyć od godz. 12:00 przy wejściu na Stadion Ludowy (od strony trybuny krytej). 

Ceny biletów: Dzieci do lat 13 za darmo, osoby w wieku 13-18 lat - 5 zł, a dorośli 10 zł.  

Po licytacji przedmiotów przekazanych przez darczyńców odbędzie się rozgrzewka. Następnie drużyny wyjdą na murawę Stadionu Ludowego w Sosnowcu, aby rozegrać mecz. W Reprezentacji Artystów Polskich zagrają m. in. Przemysław Cypriański, Maciej "Gleba" Florek, Bilguun Ariunbaatar czy Jarosław Jakimowicz. W drużynie Fundacji Rób Dobro, powołanej specjalnie z okazji tego wydarzenia, zagra między innymi Prezydent Sosnowca -Arkadiusz Chęciński, partnerzy wspierający organizację wydarzenia oraz przyjaciele Fundacji. Zagłębie Sosnowiec przekazało na rzecz Fundacji Rób Dobro koszulkę meczową z podpisami zawodników. Zachęcamy naszych kibiców do udziału w licytacji.