Aktualności

#aktualności #drugi zespół #akademia

 31.08.2017

Zagłębie II podejmie Cyklon

Nasi młodzi piłkarze z drugiego zespołu w najbliższą sobotę zmierzą się z Cyklonem Rogoźnik (godz. 16:00). Mecz rozegrany zostanie na trawiastym boisku treningowym przy ul. Kresowe 1.

Po trzech rozegranych seriach spotkań Cyklon Rogoźnik zajmuje 8. miejsce w lidze okręgowej. Najbliższy rywal Zagłębia II w tym sezonie odnotował już każdy możliwy wynik - wygraną (4:1 z Wyzwoleniem), remis (1:1 z Tęczą) i porażkę (1:2 z Odrą). Bilans bramkowy Cyklona jest na plusie (6:4). - Przeciwnik wymagający, przed nami duże wyzwanie i musimy zagrać na maksa, by powalczyć o korzystny rezultat. Znam swoich chłopaków i wiem, że stać ich na dobrą grę i zwycięstwo. Cały czas ciężko pracujemy, by jak najlepiej prezentować się w V lidze, gdyż zdobywamy doświadczenie jako beniaminek - zdradził trener Łukasz Nadolny

Nasi piłkarze po porażce w pierwszej kolejce (1:2 z Łazowianką) odnotowali 2 zwycięstwa z rzędu (8:1 z Silesią i 2:0 z Piastem). Dzięki wywalczonym 6 punktom zajmują 5. miejsce w tabeli V ligi. Na czele tabeli dwie ekipy z Zagłębia Dąbrowskiego - Unia Dąbrowa Górnicza (9pkt) i Górnik Wojkowice (9pkt). 

Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik (2 września, godz. 16:00).