Aktualności

#aktualności #region #akademia

 6.09.2017

Niedzielny Festyn Rodzinny

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę (10 września) w godzinach od 10:00 do 14:00 na festyn rodzinny, który odbędzie się na Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1. Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat przygotowaliśmy specjalne atrakcje.

Podczas festynu nie zabraknie zajęć sportowych dla dzieci. Będzie można również zapisać się na zajęcia w JuniorFootball (szkółka 3-6 lat) i Zagłębiu Sosnowiec (od 6 lat). W programie przewidzieliśmy m. in. dmuchańce, grilla, walizkę zagadek od Laser House, pokazy militarne przeprowadzane przez Stowarzyszenie Pancernik, pokazy Sosnowieckiego Klubu Karate i wiele innych atrakcji. Całość imprezy będzie miała miejsce na terenie zielonym, przy boiskach z naturalną trawą. 

Jeżeli nie ma pewności, czy dziecku spodobają się zajęcia w naszej szkółce, to zapraszamy na piknik, a następnie do udziału w pierwszym bezpłatnym treningu. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach Państwa pociechy.  Być może to właśnie w naszej szkółce zacznie się piękna przygoda z piłką Państwa dzieci.

Naszym priorytetem jest prawidłowy rozwój młodych adeptów futbolu, by w przyszłości swobodnie weszli w dalszy etap szkolenia w Zagłębiu Sosnowiec, a na końcu drogi stali się profesjonalnymi piłkarzami. Najbliższa niedziela będzie dobrą okazją, by zobaczyć, czy zajęcia piłkarskie zainteresują Państwa dzieci!

Serdecznie zapraszamy na Kresową.