Aktualności

#aktualności #region #kibice

 8.09.2017

Trening dzieciaków z Potulic

W ten weekend zakończy się pierwszy turnus dzieciaków z okolic Nakła nad Notecią, a dokładniej z Potulic. W piątek młodzież trafiła w ręce trenera Rafała Sadowskiego, który przeprowadził zajęcia na boisku do beach-soccera.

Urząd Miasta Sosnowca zaprosił dzieciaki z Nakła nad Notecią, powiatu który do tej pory zmaga się z ogromnymi zniszczeniami, po burzy, która przeszła nad północną Polską. W Sosnowcu będą gościć dwie grupy po 25 osób (więcej o akcji tutaj)

Pierwszy turnus pomału dobiega końca. Młodzież oprócz nauki w Szkole Podstawowej nr 19, miała zaplanowane dodatkowe atrakcje. Nie brakowało zabawy w Laserhouse, na Wake Zone Stawiki, czy wizyty w kinie i Miejskim Klubie im. Jana Kiepury. W piątek po obiedzie dzieciaki trafiły w ręce trenera Akademii im. Włodzimierza Mazura Rafała Sadowskiego, który pokazał jak grać w beach-soccera.

W sobotę młodzież obejrzy mecz charytatywny, który o 15:00 zostanie rozegrany na Stadionie Ludowym (gramy dla Maciusia przeczytaj więcej - tutaj), a w niedzielę wrócą do Potulic.

Galeria zdjęć z gry w beach-soccera - tutaj

Materiał wideo #ZagłębieGol: