Aktualności

#aktualności

 11.09.2017

Raport wypożyczenie: derby wypożyczonych

363 minut to dorobek zawodników wypożyczonych z naszego klubu do drużyn występujących na szczeblach od III ligi do klasy okręgowej.

Adrian Czaplak (bramkarz), Dariusz Maciejowski (bramkarz) - Sarmacja Będzin, Maciej Wnuk (pomocnik), Marcin Cichowicz (obrońca), Sebastian Majewski (obrońca) - Polonia Poraj

Polonia Poraj Sarmacja Będzin 2:3

Adrian Czaplak i Sebastian Majewski nie wystąpili w meczu drużyn z dwóch krańców tabeli - powodem była kontuzja. W zamykającej ligową tabelę Polonii Poraj zagrali Marcin Cichowicz przesunięty na lewą obronę, a po drugiej stronie formacji defensywnej wystąpił Maciej Wnuk. Cichowicz zszedł z boiska w 89 minucie z powodu kontuzji. Wnuk rozegrał całe spotkanie. Bramki lidera HAZI IV Ligi grupy 1 przez całe spotkanie bronił Dariusz Maciejowski. Gospodarze ulegli liderowi 2:3 po wyrównanym spotkaniu. Polonia Poraj po 5 meczach ma 4 punkty i zajmuje 16 pozycję w tabeli. Sarmacja Będzin dzięki zwycięstwu zachowała status lidera rozgrywek z dorobkiem 12 punktów. 

Wojciech Bała (pomocnik) - Soła Oświęcim 

NKP Podchale Nowy Targ - Soła Oświęcim 0:3

Wojciech Bała wszedł na boisku w 90 minucie zmieniając - naszego byłego piłkarza - Mateusza Glenia, który 4 minuty wcześniej ustalił wynik spotkania na 0:3. Soła po 7 spotkaniach zajmuje 5 miejsce w tabeli III ligi grupy małopolsko-świętorzksykiej, mając na swoim koncie 13 punktów i 6 oczek straty do liderującej Resovii Rzeszów. 

Fabian Klama (pomocnik) - BKS Stal Bielsko-Biała

BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów 2:1

Fabian Klama wszedł na boisko w 92 minucie zmieniając Seweryna Pielichowskiego. BKS pokonał Lechię 2:1 i po 7 meczach zajmuje 7 miejsce w tabeli, mając na koncie 12 punktów. 

Jan Czapla (obrońca/pomocnik) - KS Pcimianka Pcim 

Sosnowianka Stanisław Dolny - KS Pcimianka Pcim 0:6

Jan Czapla zagrał pełne 90 minut w efektownie wygranym przez Pcimiankę spotkaniu przeciwko Sosnowiance Stanisław Dolny. Gospodarze ulegli 0:6. Pcimianka po 6 spotkaniach zajmuje 5 miejsce w tabeli IV ligi małopolskiej grupa zachodnia, z dorobkiem 12 punktów. 

Przemysław Adamus (bramkarz) - Victoria Jaworzno 

Victoria Jaworzno - Zagórzanka Zagórze 7:0

Przemysław Adamus nie wystąpił w spotkaniu 6 kolejki chrzanowskiej okręgówki. Victoria jest liderem rozgrywek mając na koncie 15 punktów.