Aktualności

#aktualności #region #kibice

 12.09.2017

Rozpiska autobusów na GKS

W środę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

Przedstawiamy trasy trzech autobusów, którymi za darmo będzie można pojechać pod i wrócić z Stadionu Ludowego.

Informacja o sprzedaży biletów na mecz z GKS-em Katowice - tutaj

Zwracamy się z prośbą do naszych kibiców, by zakupili wcześniej bilety i przyszli wcześniej na Stadion Ludowy, gdyż w sytuacji pojawiania się tuż przed pierwszym gwizdkiem może okazać się, iż w kasach nie ma już wejściówek na trybunę krytą, a do kołowrotów są ogromne kolejki.

Autobus I

Zajezdnia Dąbrowa Górnicza kierunek Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 16:20
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 16:23
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 16:25
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 16:27
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 16.29
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 16:30
Dąbrowa Górnicza - Reden 16:32
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 16:34
Dąbrowa Górnicza - Centrum 16:35
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 16:39
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 16:40
Będzin - Koszelew 16:43
Będzin - Aleja Kołłątaja 16:46
Będzin - Zamek 16:48
Będzin - Stadion 16:50
Będzin - Osiedle Syberka  Piłsudskiego 16:52
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 16:54
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 16:55
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 16:56
Piaski - Centrum Handlowe 16:59
Czeladź - Stare Miasto 17:04
Czeladź - Urząd Miasta 17:05
Czeladź - Cmentarz 17:06
Czeladź - Osiedle Słoneczne 17:07
Czeladź - Piaski Żeromskiego 17:08
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 17:09
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 17:10
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 17:12
Sosnowiec - Kresowa 17:15

Autobus II

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 16:50
Zagórze - Lenartowicza 16:53
Zagórze - Mec 16:54
Zagórze - Osiedle 16:56
Środula - Osiedle 16:59
Sielec - Osiedle Zamkowa 17:00
Sielec - Szkolna 17:02
Sielec - Wawel Kościół 17:03
Sielec - Wawel 17:04
Pogoń - Grota Roweckiego 17:08
Rudna - Prema Milmet 17:09
Sosnowiec - Kresowa 17:15

Autobus III

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa 

Zagórze - Zajezdnia 16:14
Porąbka - Hurtownia 16:15
Porąbka - Wiejska 16:17
Kazimierz Górniczy - Pętla 16:19
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 16:20
Kazimierz Górniczy - Poczta 16:22
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 16:23
Ostrowy Górnicze - Rondo 16:24
Ostrowy Górnicze - Pomnik 16:26
Ostrowy Górnicze - Niecała 16:27
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 16:29
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 16:30
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 16:33
Porąbka - Zawodzie 16:34
Porąbka - Kopalnia 16:36
Porąbka - Dw. PKP 16:37
Porąbka - Szkoła 16:39
Klimontów - Ogródki Działkowe 16:40
Klimontów - Kopalnia 16:42
Klimontów - Fińskie Domki 16:44
Droga do Klimontowa 16:45
Dańdówka - Skrzyżowanie 16:47
Dańdówka - Osiedle 16:48
Niwka - Cmentarz Komunalny 16:49
Niwka - Pawiak 16:51
Niwka - Fabryka 16:53
Niwka - Kościół 16:55
Modrzejów - Rynek 16:57
Niwka - Baza 16:59
Niwka - Kolonia Staszic 17:01
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 17:02
Dębowa - Góra WSO 17:03
Dębowa - Góra Wiadukt 17:04
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 17:06
Sosnowiec - Rondo Ludwik  dla linii 188 17:07
Sosnowiec - Sienkiewicza 17:09
Sosnowiec - Kresowa 17:15