Aktualności

#aktualności

 9.10.2017

Raport wypożyczenie: 220 minut

W miniony weekend zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu wystąpili 220 minut na bosikach od III ligi do klasy okręgowej.

Adrian Czaplak (bramkarz), Dariusz Maciejowski (bramkarz) - Sarmacja Będzin

RKS Grodziec Sarmacja Będzin 3:0

Pełne 90 minut Dariusz Maciejowski bronił dostępu do bramki Sarmacji lecz do przerwy wyciągał trzy razy futbolówkę z siatki. Adrian Czaplak kontynuuje leczenie urazu małego palca. Po 8 spotkaniach Sarmacja zajmuje 2 miejsce w tabeli HAZI IV Ligi grupy 1 mając 18 punktów. Liderujące Szombierki mają taką samą liczbę oczek lecz mają jeszcze jeden mecz do rozegrania.  

Maciej Wnuk (pomocnik), Marcin Cichowicz (obrońca), Sebastian Majewski (obrońca) - Polonia Poraj

Polonia Poraj - Przemsza Siewierz 3:0

Maciej Wnuk wbiegł na murawę w 46 minucie spotkania zmieniając Bartłomieja Płatkowskiego. Marcin Cichowicz i Sebastian Majewski nie wystąpili w tym spotkaniu. Polonia po 8 meczach w HAZI IV Lidze grupie 1 zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 13 punktów. 

Fabian Klama (pomocnik) - BKS Stal Bielsko-Biała

BKS Stal - Gwarek Tarnowskie Góry 2:3

Fabian Klama nie wystąpił w spotkaniu 11. kolejki III ligi grupy opolsko-śląskiej. BKS przegrał mecz przeciwko Gwarkowi 2:3 i zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 13 punktów w tabeli. 

Wojciech Bała (pomocnik) - Soła Oświęcim

Karpaty Krosno - Soła Oświęcim 1:2 

Wojciech Bała nie wystąpił w spotkaniu 11. kolejki III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej. Soła wygrała mecz przeciwko Karpatom 2:1 i awansowała na pozycję lidera z dorobkiem 23 punktów. 

Jan Czapla (obrońca/pomocnik) - KS Pcimianka Pcim 

Pcimianka Pcim - Michałowianka Michałowice 2:0

Jan Czapla rozegrał 85 minut w meczu przeciwko Michałowiance Michałowice. Pcimianka wygrała spotkanie 9. kolejki i zajmuje 4 pozycję w tabeli IV ligi Małopolskiej grupy zachodniej z dorobkiem 21 punktów.

Przemysław Adamus (bramkarz) - Victoria Jaworzno

Victoria 1918 Jaworzno - Kalwarianka Kalwaria 2:0

Przemysław Adamus nie wystąpił w wygranym spotkaniu przeciwko Kalwariance Kalwaria. Victoria wygrała to spotkanie 2:0. Po 9 spotkaniach chrzanowskiej okręgówki Jaworznianie zajmują 5 pozycję w tabeli z dorobkiem 18 punktów.