Aktualności

#aktualności

 10.10.2017

Zagłosuj na PRUSA

Zachęcamy do internetowego głosowania na projekt Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu w Budżecie Obywatelskim. Mobilizacja głosujących umożliwi rewitalizację zewnętrznych obiektów sportowych oraz infrastruktury, która będzie służyć nie tylko uczniom szkoły ale także społeczności lokalnej.

W ZSO nr 3 uczą się zawodnicy naszego klubu w klasach o profilu sportowym. Obecny stan boisk nie pozwala na przeprowadzenie zajęć i treningów z zachowaniem bezpieczeństwa uczestników. 

Projekt zakłada: 

- przebudowę dotychczasowych szkolnych boisk wyłożonych asfaltem, 
- wykonanie oświetlenia boiska i objęcie terenu I monitoringiem wizyjnym oraz ustawienie ławeczek
- budowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy I naturalno-syntetycznej wraz ze strefą kibica i strefą dla drużyn 
- budowę skoczni do skoku w dal z rozbiegiem o nawierzchni poliuretanowej 
- wybudowanie boiska do piłki siatkowej z nawierzchnią poliuretanową 
- wybudowanie boiska do koszykówki z nawierzchnią poliuretanową
- postawienie ogrodzenie boiska do piłki nożnej 
- ustawienie trzech wielosezonowych stołów do tenisa stołowego 
- wybudowanie miejsc parkingowych przy obiekcie 
- postawienie ogrodzenie obiektu sportowego

W IV edycji Budżetu Obywatelskiego do dyspozycji mieszkańców jest 7,5 mln zł! Zakres inwestycji obowiązuje głównie przebudowę boisk szkolnych z przeznaczeniem dla ZSO 3 oraz społeczności lokalnej. Przy szkole mają być także monitorowane miejsca parkingowe.

Głosowanie trwa już od 6-16 października 2017r. Na najlepszy projekt można oddać głos internetowo pod adresem www.obywatelski.sosnowiec.pl.

My gorąco polecamy projekt szkolny numer 3 ze strefy edukacji (nr projektu XVIII/3/S). https://obywatelski.sosnowiec.pl/projekty/obszar_edukacji/153/rewitalizacja_zewnetrznych_obiektow_sportowych_przy_zso_nr_3_ul_pilsudskiego.html

Poniżej przedstawiamy obecny stan boisk oraz wizualizację projektu w galerii.