Aktualności

#aktualności #akademia

 2.11.2017

Mecz na szczycie w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy C1

Przedostatni mecz mają już za sobą podopieczni trenera Grzegorza Bąk z rocznika 2003. Zwycięstwo nad Skrą Częstochowa dało Zagłębiakom drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

I Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 (2003)

W bardzo ciężkich warunkach pogodowych pojedynek stoczyli piłkarze Zagłębia Sosnowiec z rocznika 2003 z drużyną Skry. Triumf w Częstochowie był bardzo ważny, zważając na fakt, iż w niedzielę Zagłębiacy stoczą bój o baraż, którego zwycięzca awansuje do Centralnej Ligii Trampkarzy. - Bardzo dobry mecz naszego zespołu, piękna akcja całej drużyny przy bramce na 1:0 Dąbrowskiego. Mieliśmy więcej okazji do zdobycia gola, ale brakło wykończenia. Wynik ustalił Gajecki po podaniu Niemca przekazał po meczu trener.

Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 0:2

Bramka: Daniel Dąbrowski, Paweł Gajecki
Skład: Kędziora,  Sych,  Bucki, Chęciński,  Pancerz, Kaczmarczyk,Niemiec, Miłek, Gajecki, Dąbrowski, Korfel,  Pancerz, Krzeszowiec, Zarzycki, Majchrzak, Kulesza, Feszter, Siemański

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w I Lidze Trampkarzy C1 w Sosnowcu zagrają dwa najlepsze zespoły umiejscowione na szczycie tabeli. Zwycięzca meczu będzie rywalizował w barażach z mistrzem Opolskiego Związku Piłki Nożnej o grę w Centralnej Lidze Trampkarzy. Przegrany będzie musiał zadowolić się tytułem wicemistrza. W pierwszym spotkaniu minimalnie lepszym zespołem od Zagłębia okazało się Podbeskidzie, które zwyciężyło 2:1. Bramkę dla Zagłębia zdobył wtedy Majchrzak.