HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sponsor #promocja #kibice

 8.11.2017

Bohater znaleziony w Leroy Merlin

Na Zagłębiaków w sklepie Leroy Merlin czekała spora grupa sympatyków, którzy nie odpuścili wspólnych zdjęć, autografów i chwili rozmowy z piłkarzami. Największym bohaterem okazał się Pan Sylwester.

Do akcji "Dzień Bohatera Domu" było wyznaczonych czterech graczy. Gwiazda tygodnia -Žarko Udovičić, wychowanek - Patryk Mularczyk, zawodnik z atomowym uderzeniem - Adam Banasiak, a także wracający po kontuzji - Martin Pribula.

Na samym początku każdy z zainteresowanych miał okazję pokonać naszego piłkarza stojącego na bramce, a w zamian za gola otrzymywał piłkę z podpisami. Między strzałami spiker zadawał pytania i rozdawał nagrody za poprawną odpowiedź. "Jaki był ostatni wynik Zagłębia?" - banał dla naszych kibiców. "Z kim Zagłębie zagra następny mecz?" - odzew był błyskawiczny i taki jakiego oczekiwaliśmy


W międzyczasie uciekł nam gdzieś lubiany "Pribi". Jak się okazało chwilę później - Słowak rozpoczął zakupy do swojego domu!

Płynnie przeszliśmy do następnego zadania. Osoba, która będzie żonglować najwięcej zabiera koszulkę z podpisami. Znany zespół muzyczny - "Wilki" - śpiewają "Myślę że nie stało się nic", a właśnie stało się bardzo wiele! Zwycięzca konkursu - Pan Sylwester - od razu oddał nagrodę w ręce klubu i poprosił o wystawienie nagrody na licytację dla malutkiej Alicji Mickoś!

Gracze rozdawali również vouchery na trybunę krytą i otwartą, a dla najmłodszych fanów znalazły się mini puzzle. Na zakończenie zawodnicy przeszli między regałami i zaczęli się zastanawiać nad uzupełnieniem swojego mieszkania.

Warto wracać do Leroy Merlin w Sosnowcu! Dlatego Zagłębiacy pojawią się jeszcze 14 listopada od godziny 16:00 do 17:00. Zapraszamy

Galeria zdjęć - tutaj