Aktualności

#aktualności #sponsor

 10.11.2017

Zostań sponsorem Zagłębia robiąc zakupy dla siebie

MyGivt daje nam możliwość do robienia zakupów przez internet i jednocześnie wspierania swojego ukochanego klubu!

Na naszej oficjalnej stronie zaglebie.eu pojawia się pasek z napisem "Wspieraj Zagłębie Sosnowiec". To wszystko jest bardzo proste! Wystarczy założyć indywidualne konto i wybrać stronę internetową na swoje potrzeby. W całym projekcie jest ponad 700 sklepów (np. booking.com, saturn.pl, iperfumy.pl, groupon.pl, smyk.com). W dalszym kroku kibic płaci normalnie za swoją wartość koszyka, a część kwoty wpływa dla Zagłębia Sosnowiec! Nie dość, że klient płaci tak jak do tej pory, to na dodatek zostaje sponsorem swojego klubu! 

Jeżeli ktoś ma mało czasu i zakup potrzebny jest na "wczoraj", nie trzeba za każdym razem wchodzi na stronę zaglebie.eu. Wystarczy już teraz zaopatrzyć się w rozszerzenie do przeglądarki internetowej (dostępne dla Chrome i Firefox). Dzięki takiemu rozwiązaniu za każdym razem na stronie sklepu pojawi się przypomnienie o możliwości wsparcia Zagłębia. 

Program robi się coraz bardziej popularny w Polsce. Pierwszym polskim klubem, który rozpoczął korzystanie z programu MyGivt jest GKS Tychy, który chwali sobie nowego sponsora - kibiców!