Aktualności

#aktualności

 13.11.2017

Raport wypożyczenie: koniec rundy coraz bliżej

Niższe ligi są bliskie zakończenia zmagań w tym roku kalendarzowym. Ostatnie kolejki to doskonały moment by poprawić pozycję zespołu przed przerwą zimową. Zobacz jak radzą sobie zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu do zespołów występujących od III ligi do klasy okręgowej.

Adrian Czaplak (bramkarz), Dariusz Maciejowski (bramkarz) - Sarmacja Będzin

Sarmacja Będzin -  Piast II Gliwice 3:2

Żaden z bramkarzy wypożyczonych z naszego klubu nie wystąpił w wygranym przez Sarmację spotkaniu przeciwko rezerwom ekstraklasowego Piasta Gliwice. Po 13 kolejkach zespół z Będzina zajmuje 4. pozycję w tabeli HAZI IV Ligi z dorobkiem 23 punktów na koncie. Liderem rozgrywek są Szombierki Bytom, które uzbierały 40 punktów.

Maciej Wnuk (pomocnik), Marcin Cichowicz (obrońca), Sebastian Majewski (obrońca) - Polonia Poraj

Polonia Poraj - Szombierki Bytom 1:1

Mecz w podstawowym składzie rozpoczął Maciej Wnuk, który w przerwie spotkania został zmieniony przez wracającego po kontuzji Sebastiana Majewskiego. Leczenie urazu Marcina Cichowicza jeszcze się nie zakończyło. Polonia zremisowała z liderem rozgrywek 1:1. Po 13 spotkaniach drużyna z Poraja jest 6 w tabeli z 21 punktami na koncie.  

Wojciech Bała (pomocnik) - Soła Oświęcim

Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 3:0

Wojciech Bała nie wystąpił w spotkaniu 16 kolejki III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej. Soła przegrała mecz przeciwko Stali Rzeszów 0:3 i zajmuje 8. pozycję z dorobkiem 29 punktów.

Fabian Klama (pomocnik) - BKS Stal Bielsko-Biała

Stilon Gorzów Wielkopolski - BKS Stal 4:1

Pomocnik wypożyczony z naszego klubu zameldował się na murawie w 75 minucie gry zmieniając Czaickiego. BKS Stal przegrała wyjazdowe spotkanie przeciwko Stilonowi 4:1 i po 16 spotkaniach z 23 trzema punktami zajmuje 8 miejsce w tabeli III ligi grupy opolsko-śląskiej. 

Jan Czapla (obrońca) - Pcimianka Pcim 

Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim 3:1

Jan Czapla rozegrał 55 minut zanim został zmieniony przez Kamila Szlachtę. Pcimianka przegrała spotkanie przeciwko Górnikowi Wieliczka 1:3 i plasuje się na 6 pozycji w tabeli IV ligi grupy zachodnio-małopolskiej mając 27 punktów.  

Przemysław Adamus (bramkarz) - Victoria Jaworzno

Brzezina Osiek - Victoria 1918 Jaworzno 0:0

Przemysław Adamus nie wystąpił w spotkaniu 15. kolejki chrzanowskiej okręgówki. Victoria zremisowała bezbramkowo z Brzeziną Osiek. Victoria zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów i startą 14 oczek do liderującego LKS Jawiszowice.