Aktualności

#aktualności #kibice

 15.11.2017

Wpadnij w świąteczne szaleństwo dla najbliższych i Zagłębia!

"Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Nas... Najlepsze prezenty ukryte są w sercach". To właśnie od Ciebie zależy czy rodzina będzie zadowolona z upominków. Jednocześnie robiąc niespodzianki bliskim możesz wspierać Zagłębie Sosnowiec - to nic nie kosztuje!

Na naszej stronie zaglebie.eu pojawia się pasek "Wspieraj Zagłębie". Po wejściu w niego należy wykonać szybką rejestrację (można wybrać opcję rejestracji przez konto Facebooka). 

Do Twojego wyboru jest ponad 750 sklepów internetowych. Mamy dla Was: mediamarkt.pl, saturn.pl, play.pl, neonet.pl, booking.com, superprezenty.pl, iperfumy.pl, sklepmartes.pl, decathlon.pl, 4f.com.pl, nbsklep.pl, douglas.pl, castorama.pl, upc.pl, cyfrowypolsat.pl i setki innych! Godzinami można wypisywać listę znanych firm, które bardzo chętnie przeznaczą część waszej kwoty z zakupów dla Zagłębia Sosnowiec!

Jeżeli żona czy dziewczyna męczy Cię, że zamiast tych meczów na Stadionie Ludowym i w telewizji wypada kupić coś na święta, a Ty nie możesz rozstać się z futbolem... zarejestruj się, pomóż Zagłębiu i daj radość swojej ukochanej!  3 kroki jak 3 kolory! 

Krok 1:

Krok 2:

Krok 3:

Wybierasz sklep i to wszystko! DZIĘKUJEMY!