Aktualności

#aktualności

 28.11.2017

Jedna druga za rezerwami [WIDEO]

Rezerwy Zagłębia zakończyli rozgrywki w swojej grupie ligowej. Zawodnicy prowadzeni przez Łukasza Nadolnego na półmetku plasują się na 5. pozycji. Poprosiliśmy również trenera o podsumowanie zmagań.

Zagłębiacy najwięcej punktów zdobyli na swoim boisku. Łącznie straciliśmy u siebie 5 "oczek", a na nasze konto wpłynęło 16. Wyjazdy już szły troszkę gorzej, tak samo jak pierwszej drużynie. Na 8 meczów porwaliśmy 10 punktów. Łatwo policzyć, że suma ruwna się 26.

Cała tabela nie może nadążyć za świetnie grającą Unią Dąbrowa Górnicza. Po 15 starcih lider rozgrywek nie przegrał żadnego pojedynku i pewnie zmierza po awans. Zespół prowadzony przez dobrze znanego Piotra Pierścionka zdeklasował rywali i w nastrzelał 51 goli.

Przed naszym zespołem jest jeszcz Lazowianka Łazy, Górnik Wojkowice i MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie. Zespół z Siemianowic również wytrzymał ciśnienie i nie zznał smaku porażki.

Zagłębie do lidera traci 13 punktów, jednak wciąż wierzy w walkę o upragniony cel. Na koniec rundy przedstawiamy wywiad z trenerem Łukaszem Nadolnym.

Materiał #ZagłębieGOL: