Aktualności

#aktualności #transfery

 8.01.2018

Zagłębie wróciło do treningów

Doczekaliśmy się naszych zawodników! Po dość długiej przerwie sosnowiczanie zameldowali się przy Kresowej 1 i rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

Równo o godzinie 11:00 Zagłębie wybiegło na pierwszy trening w 2018 roku. Nie zabrakło uśmiechu i szczęścia, kiedy gracze zobaczyli futbolówki.

Trener Dariusz Dudek na pierwszych ćwiczeniach skompletował sobie grupę składającą się z 26 osób. Szkoleniowiec pod swoje skrzydła zabrał dwóch młodych wychowanków - Konrada Kumora, a także Mikołaja Gądka. Testowany jest również Callum Rzonca. W zajęciach nie wziął udziału Żarko Udovičić, który do kolegów z szatni dołączy już jutro.

Głównym celem treningu było zapoznanie się na nowo z piłką i spokojne ćwiczenia, które pozwolą z czasem wejść na większe obciążenia. Na zakończenie mała gra w popularnego "dziadka" i smutne miny, że to już koniec treningu.

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi nasz masażysta - Marcel Płachta. Życzymy wszystkiego dobrego, samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Dużo szczęścia dał mu sam Martin Pribula, który po rehabilitacji powrócił do treningów na pełnych obciążeniach! W pełni sił jest również Sebastian Milewski, na jego kolanie pozostała tylko blizna po nieprzyjemnym zdarzeniu w Tychach. 


Lista zawodników na pierwszym treningu:

Bramkarze: Dawid Kudła, Matko Perdijić, Aleksander Kłosek.

Obrońcy: Arkadiusz Jędrych, Mateusz Cichocki, Robert Sulewski, Igor Krzykowski, Nuno Malheiro, Arkadiusz Najemski, Tymoteusz Puchacz, Konrad Kumor.

Pomocnicy: Tomasz Nowak, Martin Pribula, Patryk Mularczyk, Michał Kieca, Mikołaj Gądek, Sebastian Milewski, Callum Rzonca, Rafał Makowski, Tomasz Nawotka, Adam Banasiak, Konrad Wrzesiński.

Napastnicy: Alexander Cristavao, Vamara Sanogo, Jan Janosz, Szymon Lewicki.

Galeria zdjęć z treningu - tutaj.