Aktualności

#aktualności #region #kibice

 9.04.2018

Autobusy na Raków

Sosnowiczanie w najbliższą środę (11 kwietnia) rozegrają kolejne spotkanie na Stadionie Ludowym. Każdego kibica zachęcamy do skorzystania z darmowego przejazdu autobusem w obie strony.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00, a rywalem naszej ekipy będzie Raków Częstochowa. To będzie pojedynek sąsiadów w ligowej tabeli. Nasz przeciwnik jest o jedną pozycję wyżej i z pewnością oba zespoły będą chciały potwierdzić swoją wyższość.

Informacje o sprzedaży biletów - tutaj
Sprzedaż internetowa - tutaj

Przedstawiamy rozkład jazdy na mecz z Odrą Opole:


Autobus I

Zajezdnia Dąbrowa Górnicza <---> Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 17:20
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 17:23
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 17:25
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 17:27
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 17:29
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 17:30
Dąbrowa Górnicza - Reden 17:32
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 17:34
Dąbrowa Górnicza - Centrum 17:35
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 17:39 
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 17:40
Będzin - Koszelew 17:43
Będzin - Aleja Kołłątaja 17:46
Będzin - Zamek 17:48
Będzin - Stadion 17:50
Będzin - Osiedle Syberka  Piłsudskiego 17:52
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 17:54
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 17:55
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 17:56
Piaski - Centrum Handlowe 17:59
Czeladź - Stare Miasto 18:04
Czeladź - Urząd Miasta 18:05
Czeladź - Cmentarz 18:06
Czeladź - Osiedle Słoneczne 18:07
Czeladź - Piaski Żeromskiego 18:08
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 18:09
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 18:10
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 18:12
Sosnowiec - Kresowa 18:15

Autobus II

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze <---> Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 17:50
Zagórze - Lenartowicza 17:53
Zagórze - Mec 17:54
Zagórze - Osiedle 17:56
Środula - Osiedle 17:59
Sielec - Osiedle Zamkowa 18:00
Sielec - Szkolna 18:02
Sielec - Wawel Kościół 18:03
Sielec - Wawel 18:04
Pogoń - Grota Roweckiego 18:08
Rudna - Prema Milmet 18:09
Sosnowiec - Kresowa 18:15

Autobus III

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze <---> Sosnowiec Kresowa 

Zagórze - Zajezdnia 17:14
Porąbka - Hurtownia 17:15
Porąbka - Wiejska 17:17
Kazimierz Górniczy - Pętla 17:19
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 17:20
Kazimierz Górniczy - Poczta 17:22
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 17:23
Ostrowy Górnicze - Rondo 17:24
Ostrowy Górnicze - Pomnik 17:26
Ostrowy Górnicze - Niecała 17:27
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 17:29
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 17:30
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 17:33
Porąbka - Zawodzie 17:34
Porąbka - Kopalnia 17:36
Porąbka - Dw. PKP 17:37
Porąbka - Szkoła 17:39
Klimontów - Ogródki Działkowe 17:40
Klimontów - Kopalnia 17:42
Klimontów - Fińskie Domki 17:44
Droga do Klimontowa 17:45
Dańdówka - Skrzyżowanie 17:47
Dańdówka - Osiedle 17:48
Niwka - Cmentarz Komunalny 17:49
Niwka - Pawiak 17:51
Niwka - Fabryka 17:53
Niwka - Kościół 17:55
Modrzejów - Rynek 17:57
Niwka - Baza 17:59
Niwka - Kolonia Staszic 18:01
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 18:02
Dębowa - Góra WSO 18:03
Dębowa - Góra Wiadukt 18:04
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 18:06
Sosnowiec - Rondo Ludwik  dla linii 188 18:07
Sosnowiec - Sienkiewicza 18:09
Sosnowiec - Kresowa 18:15