Aktualności

#aktualności #region #akademia

 13.04.2018

Zagłębiowskie Campy Akademii

Już w najbliższy weekend startują Campy dedykowane dla wszystkich klubów partnerskich Zagłębia z regionu. Cykliczne rozgrywki przeznaczone są dla chłopców z roczników 2009/10/11, którzy jeszcze nie uczestniczą w żadnych rozgrywkach ligowych.

Kluby, które biorą udział w najbliższych Campach: AS Wojkowice, Czarni Sosnowiec, AP Bolesław Bukowno, SALOS Dąbrowa Górnicza, ZEW Kazimierz, Górnik Jaworzno, Górnik Piaski, Piłkarz Sosnowiec, KS Mydlice oraz Zagłębie Sosnowiec.

W kolejnych terminach liczymy na obecność wszystkich klubów partnerskich - niektóre z nich z różnych przyczyn nie mogą być obecne w najbliższy weekend.

Inicjatywa ma przede wszystkim służyć młodym adeptom futbolu. Chcemy wykorzystać znakomitą infrastrukturę naszego Klubu i stworzyć warunki dla chłopców do tego, aby na naszych świetnie przygotowanych obiektach mogli reprezentować barwy swoich zespołów. Dla każdego z nich będzie to z pewnością wielkie wydarzenie i przeżycie oraz poprzez sportową rywalizację możliwość do dalszego rozwoju.

Główną ideą jest dobra zabawa, dlatego w żadnym z roczników nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa.

Możemy pozwolić sobie na stworzenie kilku boisk jednocześnie, dzięki czemu jesteśmy gotowi przyjąć sporą liczbę zespołów, co zwiększy ilość i intensywność rozgrywanych meczów, a także będzie świetną okazją dla Trenerów do wymiany myśli szkoleniowej.

Przy okazji liczymy także na zacieśnienie relacji pomiędzy Zagłębiem, a klubami partnerskimi.

Plan na najbliższy weekend:

Sobota (14.04.2018):

Rocznik 2009, o godz. 13:30
Rocznik 2011, o godz. 14:30

Niedziela (15.04.2018):
Rocznik 2010, o godz. 12:30

 HARMONOGRAM ROZGRYWEK ROCZNIK 2009
LISTA UCZESTNIKÓWCzarni SosnowiecGórnik Jaworzno I
AP Bolesław BukownoGórnik Jaworzno II
SALOS Dąbrowa GórniczaZagłębie Sosnowiec
ZEW Kazimierz IZEW Kazimierz II
GODZINABOISKO 1BOISKO 2BOISKO 3
13:30Czarni Sosnowiec - AP Bolesław BukownoSALOS Dąbrowa Górnicza  - ZEW Kazimierz II 
13:50ZEW Kazimierz I - Górnik Jaworzno IZagłębie Sosnowiec - Górnik Jaworzno II  
14:10Czarni Sosnowiec - ZEW Kazimierz ISALOS Dąbrowa Górnicza - Zagłębie SosnowiecAP Bolesław Bukowno - Górnik Jaworzno II
14:30AP Bolesław Bukowno - Górnik Jaworzno IZEW Kazimierz II - Górnik Jaworzno II Zagłębie Sosnowiec - Czarni Sosnowiec 
14:50Czarni Sosnowiec - Górnik Jaworzno IZagłębie Sosnowiec - ZEW Kazimierz IIZEW Kazimierz I - SALOS Dąbrowa Górnicza
15:10AP Bolesław Bukowno - ZEW Kazimierz ISALOS Dąbrowa Górnicza- Górnik Jaworzno IIGórnik Jaworzno I - ZEW Kazimierz II
15:30Górnik Jaworzno I - Zagłębie SosnowiecCzarni Sosnowiec - SALOS Dąbrowa Górnicza 
15:50ZEW KazimierzI - Górnik Jaworzno IIAP Bolesław Bukowno - ZEW Kazimierz II 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK ROCZNIK 2010
LISTA UCZESTNIKÓWCzarni Sosnowiec IAS Wojkowice
AP Bolesław BukownoCzarni Sosnowiec II
Zagłębie Sosnowiec IZagłębie Sosnowiec II
SALOS Dąbrowa Górnicza ISALOS Dąbrowa Górnicza II
GODZINABOISKO 1BOISKO 2BOISKO 3
12:30Czarni Sosnowiec I - Zagłębie Sosnowiec IAS Wojkowice - Czarni Sosnowiec IISALOS Dąbrowa Górnicza I - AP Bolesław Bukowno
12:50AP Bolesław Bukowno - Czarni Sosnowiec IZagłębie Sosnowiec II - Czarni Sosnowiec IISALOS Dąbrowa Górnicza II - AS Wojkowice
13:10Zagłębie Sosnowiec I - AP Bolesław BukownoZagłębie Sosnowiec II - AS WojkowiceSALOS Dąbrowa Górnicza I - Czarni Sosnowiec I
13:30Czarni Sosnowiec I - Zagłębie Sosnowiec IAS Wojkowice - Czarni Sosnowiec IISALOS Dąbrowa Górnicza II - Zagłębie Sosnowiec II
13:50AP Boleslaw Bukowno - Czarni Sosnowiec IZagłębie Sosnowiec II - Czarni Sosnowiec IISALOS Dąbrowa Górnicza I - Zagłębie Sosnowiec I
14:10Zagłębie Sosnowiec I - AP Bolesław BukownoZagłębie Sosnowiec II - AS WojkowiceSALOS Dąbrowa Górnicza II - Czarni Sosnowiec II
14:30Czarni Sosnowiec I - Zagłębie Sosnowiec IAS Wojkowice - Czarni Sosnowiec IISALOS Dąbrowa Górnicza I - AP Bolesław Bukowno
14:50 Zagłębie Sosnowiec II - Czarni Sosnowiec II 


HARMONOGRAM ROZGRYWEK ROCZNIK 2011
LISTA UCZESTNIKÓWCzarni Sosnowiec IZEW Kazimierz I
Czarni  Sosnowiec IIPiłkarz Sosnowiec
Czarni Sosnowiec IIIZagłębie Sosnowiec I
Górnik PiaskiZagłębie  Sosnowiec II
AS WojkowiceKS Mydlice
GODZINABOISKO 1BOISKO 2BOISKO 3BOISKO 4
14:30ZEW Kazimierz - Górnik PiaskiKS Mydlice - Zagłębie Sosnowiec ICzarni Sosnowiec II - AS WojkowiceCzarni Sosnowiec III - Piłkarz Sosnowiec
14:50Czarni Sosnowiec I - Górnik PiaskiZEW Kazimierz - KS MydliceZagłębie Sosnowiec II - WOJKOWICECzarni Sosnowiec II - Czarnik Sosnowiec III
15:10Górnik Piaski - KS MydliceCzarni Sosnowiec I - Zagłębie Sosnowiec IZagłębie Sosnowiec II - Piłkarz SosnowiecAS Wojkowice - Czarni Sosnowiec III
15:30Czarni Sosnowiec I - KS MydliceZagłębie Sosnowiec I - ZEW KazimierzZagłębie Sosnowiec II - Czarni Sosnowiec IIIPiłkarz Sosnowiec - Czarni Sosnowiec II
15:50Czarni Sosnowiec - ZEW Kazimierz IZagłębie Sosnowiec I - Górnik PiaskiZagłębie Sosnowiec II - Czarni Sosnowiec IIPiłkarz Sosnowiec  - AS Wojkowice