Aktualności

#aktualności

 16.04.2018

Raport wypożyczenie: Asysta i czyste konto

W miniony weekend zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu rozegrali 680 minut. Łukasz Mozler asystował przy bramce, a Dariusz Maciejowski zachował czyste konto w meczu przeciwko Polonii Poraj.

Konrad Budek (obrońca) - Znicz Pruszków 

Obrońca wypożyczony z naszego klubu po 4 miesiącach przerwy spowodowanych kontuzją wraca do treningów. Będziemy monitorować sytuację Konrada Budka w pruszkowskim zespole. 

Marcin Mączka (obrońca) - BKS Stal Bielsko-Biała

BKS Stal - Stal Brzeg 2:1

Marcin Mączka wszedł na boisku w 90 minucie meczu z wiceliderem tabeli Stalą Brzeg, które jego zespół wygrał. Po 23 rozegranych spotkaniach BKS Stal zajmuje 9. miejsce w tabeli III ligi grupy opolsko-śląskiej z dorobkiem 33 punktów. 

Michał Kieca (pomocnik), Łukasz Mozler (pomocnik) - Piast Żmigród

Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród 1:3

Pomocnicy wypożyczeni z naszego klubu zagrali łącznie 148 minut w wygranym przez Piasta spotkaniu przeciwko rezerwom ekstraklasowego Zagłębia Lubin. Mozler popisał się dokładnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego, które na bramkę zamienił Wojciech Bzdęga w 43. minucie meczu ustalając wynik do przerwy 0:2. Po 22 meczach Piast zajmuje 8. miejsce w tabeli III ligi grupy III mając na koncie 33 punkty.

Radosław Syguła (pomocnik) - Soła Oświęcim 

KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim 3:0 

Radosław Syguła rozegrał 79 minut w przegranym przez Sołę spotkaniu 0:3 przeciwko zespołowi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Soła zajmuje 10 miejsce w tabeli III ligi grupy IV mając 30 punktów po 21 rozegranych meczach. 

Adrian Czaplak (bramkarz), Dariusz Maciejowski (bramkarz) - Sarmacja Będzin

Maciej Wnuk (pomocnik), Marcin Cichowicz (obrońca), Sebastian Majewski (obrońca) - Polonia Poraj

Sarmacja Będzin - Polonia Poraj 4:0 

Dariusz Maciejowski zagrał całe spotkanie przeciwko Polonii i popisał się zachowaniem czystego konta. Maciej Wnuk i Sebastian Majewski zagrali po 90 minut. Sarmacja zajmuje 6 miejsce w tabeli HAIZ IV Ligi grupy I z dorobkiem 31 punktów, a Polonia Poraj plasuje się dwie pozycje poniżej mając zdobytych 29 oczek. 

Karol Słomski (pomocnik) - KS Górnik Piaski

Szczakowianka Jaworzno - KS Górnik Piaski 2:2

Karol Słomsknie wystąpił w zremisowanym 2:2 spotkaniu przeciwko Szczakowiance Jaworzno. 

Górnik po 19 meczach zdobył 20 punktów i zajmuje 11. pozycję w tabeli HAIZ IV Ligi grupy I.

Jan Czapla (obrońca/pomocnik) - KS Pcimianka Pcim 

TS Węgrzyce - Pcimianka Pcim 0:0

Jan Czapla zagrał 90 minut w spotkaniu zremisowanym spotkaniu przeciwko TS Węgrzyce. Pcimianka Pcim zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 33 punktów po 21 meczach. 

Przemysław Adamus (bramkarz) - Victoria Jaworzno

Victoria 1918 Jaworzno - Niwa Nowa Wieś 4:1

Przemysław Adamus bronił 90 minut w spotkaniu wygranym przez Victorię Jaworzno przeciwko Niwie Nowa Wieś. Victoria plasuje się 4 pozycji chrzanowskiej okręgówki mając na swoim koncie 38 punktów po 19 spotkaniach.