HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #promocja

 25.04.2018

Fura pełna nagród w nowym konkursie BallGee

W sobotę 28 kwietnia wraz z BallGee startujemy z nowym konkursem.

Nowy konkurs potrwa do końca sezonu i będzie podzielony na tygodniowe etapy. Przez 5 tygodni do zgarnięcia będzie 30 unikalnych nagród, a wśród nich trening z pierwszym zespołem Zagłębia, obiad z wybranym piłkarzem w restauracji 3kolory czy możliwość podpatrzenia pracy klubowego operatora kamery w dniu meczowym (ew. mecz w Fifę z profesjonalnym e-sportowcem). Na ostatniej prostej do wygrania będą piłkarskie pamiątki jakich w swoich kolekcjach nie powstydziliby się najwięksi piłkarscy fanatycy! Piłka z podpisami Jerzego i Dariusza Dudków lub koszulka z autografem reprezentanta Polski są na wyciągniecie twoich palców.

Dodatkowo do nagród na ostatnim etapie będzie do zgarnięcia GOTÓWKA! A ile jej będzie? Zależy to tylko od was. Do kwot startowych będziemy doliczać część kwoty z zakupu każdej piłki, którą kupicie przez najbliższe 5 tygodni! Czy perspektywa zgarnięcia fajnego fantu oraz skumulowanej kasy nie jest kusząca?

A to nie jedyne udogodnienia jakie dla was przygotowaliśmy! W trakcie trwania konkursu dostaniecie ponad 40 DARMOWYCH szans na wejście do gry. Codziennie otrzymacie jedną piłkę bez dodatkowych opłat, a w Extra Piątki dostaniecie od nas piłkę premium (zależnie od tygodnia piłka o wartości 2 lub 5 zł do wykorzystania tylko w dniu objętym promocją). Zgodnie z waszymi sugestiami zdejmujemy limit na zakup piłek! W trakcie trwania konkursu będziecie mogli kupić tyle piłek ile zechcecie by zbliżyć się do zwycięstwa oraz wspierać młode zagłębiowskie talenty. Część środków z zakupu piłek zostanie przekazana na zakup niezbędnego sprzętu sportowego, wsparcie finansowania kursów podnoszących kompetencje trenerów oraz organizacji obozów treningowych. 

Śledź BallGee w social mediach 

Facebook

Instagram

Twitter

Pobierz aplikację BallGee i wejdź do gry!