Aktualności

#aktualności #akademia

 14.05.2018

Raport wypożyczenie: 567 minut gry

567 minut spędzili zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu na boiskach od II ligi do klasy okręgowej.

Konrad Budek (obrońca) - Znicz Pruszków

Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 3:1

Konrad Budek zagrał 90 minut w przegranym meczu przeciwko Siarce Tarnobrzeg. Po 31. kolejce Znicz zajmuje 14. pozycję w tabeli II ligi z dorobkiem 35 punktów na swoim koncie.

Marcin Mączka (obrońca) - BKS Bielsko-Biała

Gwarek Tarnowskie Góry - BKS Stal 0:3

Marcin Mączka rozegrał całe spotkanie, w którym BKS pokonał lidera rozgrywek Gwarka Tarnowskie Góry. BKS Stal po 28 meczach zajmuje 7. pozycję z dorobkiem 42 punktów.

Michał Kieca (pomocnik), Łukasz Mozler (pomocnik) - Piast Żimigród

Piast Żmigród - Polonia Głubczyce 6:0

Łukasz Mozler zaliczył 90 minut w w efektownie wygranym 6:0 spotkaniu przeciwko Poloni Głubczyce. Michał Kieca nie wystąpił w tym spotkaniu z powodu urazu. Piast zajmuje 7. pozycję z dorobkiem 40 punktów po 27 kolejkach III ligi III grupy. 

Radosław Syguła (pomocnik) - Soła Oświęcim

Soła Oświęcim - Karpaty Krosno 1:3 

Radosław Syguła wszedł na boisko w 81. minucie meczu przeciwko Karpatom Krosno. Zespół gości wygrał to spotkanie zdobywając dwie bramki w doliczonym czasie gry. 32 punkty zdobył zespół z Oświęcimia w 28 spotkaniach co pozwala na zajmowanie 11. pozycji w tabeli III ligi grupy IV .

Maciej Wnuk (pomocnik), Marcin Cichowicz (obrońca), Sebastian Majewski (obrońca) - Polonia Poraj Karol Słomski - Górnik Piaski (pomocnik)

Górnik Piaski - Polonia Poraj 1:0

W meczu z kwartetu zawodników wypożyczonych do wyżej wymienionych zespołów wystąpił tylko duet. Maciej Wnuk zagrał całe spotkanie, a w  72. minucie gry na boisku zameldował się Sebastian Majewski. Górnik wygrał spotkanie 1:0 dzięki czemu zmniejszył dystans do Polonii na 5 punktów. Po 25. serii gier HAIZ IV Ligi Górnik ma 25 punktów, a Polonia 31. 

Adrian Czaplak (bramkarz), Dariusz Maciejowski (bramkarz) - Sarmacja Będzin

Szombierki Bytom Sarmacja Będzin 3:2

Dariusz Maciejowski zagrał 90 minut w przegranym spotkaniu przeciwko Szmobierkom Bytom. Adrian Czaplak mecz oglądał z ławki rezerwowych. Sarmacja zdobyła 38 punkty w 24. meczach HAIZ IV Ligi.

Jan Czapla (obrońca/pomocnik) - KS Pcimianka Pcim 

Michałowianka Michałowice - KS Pcimianka Pcim 0:3 

Spotkanie nie odbyło się, a wynik został zweryfikowany jako zwycięstwo Pcimianki. 7. pozycja i 40 punktów to dorobek pcimian w 25 meczach IV ligi grupy zachodniej małopolskiej. 

Przemysław Adamus (bramkarz) - Victoria 1918 Jaworzno

MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Victoria 1918 Jaworzno 0:4

Adamus zagrał 90 minut w wygranym przez Victorię spotkaniu. Vicotria zdobyła 46 punktów w 24 meczach i zajmuje 4. miejsce w tabeli chrzanowskiej okręgówki.