Aktualności

#aktualności #region #kibice #pierwsza drużyna

 16.05.2018

Autobusem na Podbeskidzie

Mamy dla naszych kibiców jak zawsze listę autobusów, które będą dostępne podczas spotkania Zagłębia w najbliższą sobotę.

Autobusy kursują w obie strony, więc nie trzeba martwić się o powrót do domu. Komunikacja będzie jeździć w takich samych godzinach jak na poprzednim spotkaniu domowym z Bytovią Bytów. 

Rozkład jazdy:

Zajezdnia Dąbrowa Górnicza <---> Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 16:20
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 16:23
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 16:25
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 16:27
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 16:29
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 16:30
Dąbrowa Górnicza - Reden 16:32
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 16:34
Dąbrowa Górnicza - Centrum 16:35
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 16:39
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 16:40
Będzin - Koszelew 16:43
Będzin - Aleja Kołłątaja 16:46
Będzin - Zamek 16:48
Będzin - Stadion 16:50
Będzin - Osiedle Syberka  Piłsudskiego 16:52
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 16:54
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 16:55
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 16:56
Piaski - Centrum Handlowe 16:59
Czeladź - Stare Miasto 17:04
Czeladź - Urząd Miasta 17:05
Czeladź - Cmentarz 17:06
Czeladź - Osiedle Słoneczne 17:07
Czeladź - Piaski Żeromskiego 17:08
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 17:09
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 17:10
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 17:12
Sosnowiec - Kresowa 17:15

Autobus II

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze <---> Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 16:50
Zagórze - Lenartowicza 16:53
Zagórze - Mec 16:54
Zagórze - Osiedle 16:56
Środula - Osiedle 16:59
Sielec - Osiedle Zamkowa 17:00
Sielec - Szkolna 17:02
Sielec - Wawel Kościół 17:03
Sielec - Wawel 17:04
Pogoń - Grota Roweckiego 17:08
Rudna - Prema Milmet 17:09
Sosnowiec - Kresowa 17:15

Autobus III

Zajezdnia Sosnowiec Zagórze <---> Sosnowiec Kresowa 

Zagórze - Zajezdnia 16:14
Porąbka - Hurtownia 16:15
Porąbka - Wiejska 16:17
Kazimierz Górniczy - Pętla 16:19
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 16:20
Kazimierz Górniczy - Poczta 16:22
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 16:23
Ostrowy Górnicze - Rondo 16:24
Ostrowy Górnicze - Pomnik 16:26
Ostrowy Górnicze - Niecała 16:27
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 16:29
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 16:30
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 16:33
Porąbka - Zawodzie 16:34
Porąbka - Kopalnia 16:36
Porąbka - Dw. PKP 16:37
Porąbka - Szkoła 16:39
Klimontów - Ogródki Działkowe 16:40
Klimontów - Kopalnia 16:42
Klimontów - Fińskie Domki 16:44
Droga do Klimontowa 16:45
Dańdówka - Skrzyżowanie 16:47
Dańdówka - Osiedle 16:48
Niwka - Cmentarz Komunalny 16:49
Niwka - Pawiak 16:51
Niwka - Fabryka 16:53
Niwka - Kościół 16:55
Modrzejów - Rynek 16:57
Niwka - Baza 16:59
Niwka - Kolonia Staszic 17:01
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 17:02
Dębowa - Góra WSO 17:03
Dębowa - Góra Wiadukt 17:04
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 17:06
Sosnowiec - Rondo Ludwik  dla linii 188 17:07
Sosnowiec - Sienkiewicza 17:09
Sosnowiec - Kresowa 17:15