Aktualności

#aktualności #sponsor #region

 16.05.2018

Grupa Nelro Data sponsorem strategicznym Zagłębia Sosnowiec

Po roku współpracy Grupa Nelro Data postanowiła związać się z naszym klubem mocniej i na dłużej. Firmy z branży IT i pochodne wchodzące w skład Grupy to jeden z liderów w swojej branży w Polsce. W poniedziałek w Warszawie kilkumiesięczne negocjacje zwieńczone zostały podpisami prezesów Grupy Nelro Data i Zagłębia Sosnowiec. Umowa obowiązywać będzie przez kolejne dwa lata.

Łukasz Pacholski - wiceprezes Grupy Nelro Data: - Dla mnie ta umowa to hołd dla miasta z którego pochodzę i klubu któremu całe życie kibicuję. Pamiętam gdy po Zagłębiu zostały tylko grafy na murach, ale kibice Klubu pokazali niezłomną siłę, a Klub - że jest nieśmiertelny. Wiara przetrwała i po prawie 25 latach z małą przerwą - niebytu , od pewnego czasu Zagłębie znowu podąża tam, gdzie moje marzenia. Jeśli mogę w tym uczestniczyć, to chcę i stąd nasza umowa. Dziękuję też moim wspólnikom, że dali się namówić. Nie było to trudne, bo sami są kibicami klubów zaprzyjaźnionych.


Andrzej Kadej - dyrektor finansowy Grupy Nelro Data: - Właściwie mój przedmówca wszystko powiedział. Dodam tylko, że analiza zysków finansowych i prognoz na przyszłość, skutkowała podpisaniem umowy z Zagłębiem. Jest to także efekt zmiany polityki firmy w obrębie działań reklamowych i marketingowych. Jej wektory zostały właśnie skierowane w jedną stronę. Po roku współpracy z Zagłębiem odczuliśmy, że to kierunek którego szukaliśmy.


Marcin Jaroszewski - prezes Zagłębia S.A: - Nie ukrywam, że jestem bardzo szczęśliwy z faktu przedłużenia umowy przez Nelro Datę i jej nowych warunków.  Od pierwszego dnia współpracy da się wyczuć ogromną serdeczność szefów firmy i duże zaangażowanie emocjonalne. Wierzę, że nasza ponad stuletnia marka Zagłębia dobrze będzie współgrać z młodą firmą i obie odegrają jeszcze pierwszoplanowe role na swoich polach działania. Jeszcze raz w imieniu Klubu i  kibiców bardzo dziękuję.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej Nelro Data S.A.