Aktualności

#aktualności

 6.06.2018

Terminarz Lotto Ekstraklasy na sezon 2018/2019

Znamy już terminarz rundy zasadniczej w nadchodzącym sezonie. Zagłębiacy na starcie zmierzą się na własnym obiekcie z Piastem Gliwice. Do końca roku zostanie rozegranych 20. kolejek.

Runda zasadnicza będzie trwała od 20 lipca 2018 roku do 13 kwietnia 2019 roku. Część jesienna zakończy się 22 grudnia 2018 roku meczem w Sosnowcu z Legią Warszawa. Do zmagań piłkarze wrócą 8 lutego 2019 roku, Zagłębie zagra we Wrocławiu ze Śląskiem. Sezon Lotto Ekstraklasy zakończy się 19 maja 2019 roku. 




Terminarz Zagłębia Sosnowiec w LOTTO Ekstraklasie na sezon 2018/2019:

1. kolejka (21 lipca)

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Cracovia


2. kolejka (28 lipca)

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Cracovia
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Miedź Legnica


3. kolejka (4 sierpnia)

Cracovia - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań



4. kolejka (11 sierpnia)

Arka Gdynia - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Wisła Kraków - Wisła Płock



5. kolejka (18 sierpnia)

Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Korona Kielce
Wisła Płock - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin


6. kolejka (25 sierpnia)

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Korona Kielce - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Cracovia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław


7. kolejka (1 września)

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków



8. kolejka (14 września)

Jagiellonia Białystok - Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze



9. kolejka (22 września)

Arka Gdynia - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice



10. kolejka (29 września)

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia



11. kolejka (6 października)

Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa


12. kolejka (20 października)

Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia


13. kolejka (27 października)

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Płock - Piast Gliwice



14. kolejka (3 listopada)

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Cracovia - Miedź Legnica
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Wisła Płock



15. kolejka (10 listopada)

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec



16. kolejka (24 listopada)

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica



17. kolejka (1 grudnia)

Cracovia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk


18. kolejka (8 grudnia)

Arka Gdynia - Cracovia
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok



19. kolejka (15 grudnia)

Cracovia - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Korona Kielce



20. kolejka (22 grudnia)

Arka Gdynia - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa



21. kolejka (9 lutego)

Arka Gdynia - Korona Kielce
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec



22. kolejka (16 lutego)

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia


23. kolejka (23 lutego)

Arka Gdynia - Piast Gliwice
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Miedź Legnica - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin


24. kolejka (2 marca)

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce



25. kolejka (9 marca)

Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Miedź Legnica - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok



 26. kolejka (16 marca)

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Wisła Kraków - Cracovia
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk




27. kolejka (30 marca)

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin




28. kolejka (3 kwietnia)

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica




29. kolejka (6 kwietnia)

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Wisła Płock - Śląsk Wrocław



30. kolejka (13 kwietnia)

Arka Gdynia - Miedź Legnica
Cracovia - Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze