Aktualności

#aktualności #region #kibice

 15.06.2018

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów

Już dzisiaj ruszyła sprzedaż wejściówek oraz karnetów na rundę jesienną. Zapraszamy do restauracji 3 Kolory oraz do Oficjalnego Sklepu Zagłębia FanStore.

Przypominamy naszym kibicom, że Zagłębie Sosnowiec awansowało do najwyższej klasy rozgrywkowej, a kupno karnetu zagwarantuje wejście na wszystkie mecze sosnowiczan odbywające się u siebie. 

Na Stadion Ludowy przyjedzie Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Cracovia, Miedź Legnica, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Lech Poznań oraz Legia Warszawa.

Karnety obejmują również mecze Pucharu Polski. Kupno karnetu gwarantuje wejście na Stadion Ludowy. Każdy, kto go posiada, nie musi martwić się, że wejściówek na poszczególne spotkania braknie w przedsprzedaży.

Osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom przysługuje karnet na trybunę otwartą. 

Bilety i karnety będzie można zakupić w restauracji 3Kolory (Sosnowiec, ul. Kresowa 1, Dom Sportowca 1 piętro) od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 17:00, a także w soboty od 11:00 do 15:00, oraz w Oficjalnym Sklepie Kibica FanStore (Sosnowiec, ul. 3 maja 11) od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 17:00, w soboty od 11:00 do 14:00.

Zachęcamy również do kupna biletów oraz karnetów przez Internet. Platforma dostępna jest tutaj.

Terminarz spotkań Lotto Ekstraklasy - tutaj.  


Przedstawiamy ceny biletów i karnetów: 

Ceny karnetów (karnet obejmuje mecze rundy jesiennej oraz Pucharu Polski):  

Trybuna Kryta - 400 zł (oszczędzasz 20 zł, przy karnecie bilet na 1 mecz - 33 zł, przy założeniu, że oprócz meczy ligowych, Zagłębie rozegra co najmniej dwa mecze Pucharu Polski na własnym boisku)

Trybuna Odkryta - 150 zł (oszczędzasz 30 zł, przy karnecie bilet na 1 mecz 12,50zł, przy założeniu, że oprócz meczy ligowych, Zagłębie rozegra co najmniej dwa mecze Pucharu Polski na własnym boisku )

Ulgowy - 110 zł (oszczędzasz 10 zł, przy karnecie bilet na 1 mecz 9 zł, przy założeniu, że oprócz meczy ligowych, Zagłębie rozegra co najmniej dwa mecze Pucharu Polski na własnym boisku )
(Karnet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)

Ceny jednorazowych wejściówek (w przedsprzedaży tańsze, w dniu meczu droższe):  

Przedsprzedaż:  
Trybuna Kryta 35 zł
Trybuna Odkryta - 15 zł
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 10 zł
Młodzieżowy (na krytą) - 20 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)
(Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)

Bilety rodzinne:  
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 9 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 12).

Dzień meczowy:  
Trybuna Kryta - 45 zł
Trybuna Odkryta - 25 zł
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 15 zł
Młodzieżowy (na krytą) - 25 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)
(Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)

Karnety VIP można kupić od poniedziałku do piątku w sekretariacie klubu (Sosnowiec, ul. Kresowa 1, "Dom Sportowca", I piętro) - sprzedaż rozpocznie się od poniedziałku (18 czerwca). 

Ceny karnetów VIP: 

Karnet VIP złoty - obejmuje wszystkie jesienne mecze ligowe oraz mecze Pucharu Polski, miejsce w loży VIP (środek), możliwość wejścia w trakcie meczu do restauracji 3Kolory - przez sektor VIP - poczęstunek w sali VIP, parking w wewnętrznej części obiektu - 1400 zł.

Karnet VIP srebrny - obejmuje wszystkie jesienne mecze ligowe oraz mecze Pucharu Polski, możliwość wejścia w trakcie meczu do restauracji 3Kolory od strony recepcji, poczęstunek w formie kawy, herbaty oraz ciasta - 1000 zł.

Zapraszamy na Stadion Ludowy!