Aktualności

#aktualności

 9.07.2018

Zagłębie wsparło akcję charytatywną samotnego kolarza

W niedzielny poranek gościliśmy na Stadionie Ludowym Roberta Ćwiklińskiego. Zagłębie postanowiło pomóc temu niezwykłemu człowiekowi, który zbiera pieniądze na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Podczas spotkania przekazaliśmy, jako klub meczową koszulkę z podpisami całej drużyny, która później trafi na aukcję.

Robert Ćwikliński jest nauczycielem wychowania fizycznego, który postanowił wykorzystać wakacje i przemierzyć Polskę na rowerze. Wyprawa pana Roberta jest niezwykła, ponieważ ma na celu zebranie środków na remont wspomnianego Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. - Bardzo dziękuję Zagłębiu za wsparcie mojej akcji charytatywnej! mówi nam pan Robert.

To już VI edycja Kibicowskiej Wyprawy. W tym roku nasz bohater wyznaczył sobie trasę, która liczy sobie 5 000 km. Początek i koniec znajdują się w Szklarskiej Porębie. Pan Robert odwiedził Zagłębie Sosnowiec w 8 dniu swojej wyprawy. Akcję wsparła również sosnowiecka firma wlepki. com, która na co dzień zajmuję się produkcją kibicowskich gadżetów. To dopiero początek wędrówki pana Roberta, a przedmiotów na licytację jest już bardzo dużo.

Życzymy szerokiej drogi i zachęcamy do śledzenia całej wyprawy na fanpage'u Kibicowskiej Wyprawy!!!