Aktualności

#aktualności #region #kibice #akademia

 10.09.2018

Słoneczny festyn z Junior Football

Kolejna edycja rodzinnego festynu z Junior Football już za nami. Niedzielne atrakcje przyciągnęły bardzo dużo rodzin ze swoimi pociechami. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do zapisów młodych adeptów piłki nożnej.

Na terenach zielonych przy Kresowej stanęła dmuchana zjeżdżalnia, która od razu przyciągnęła uwagę najmłodszych. Każdy mógł liczyć na Zagłębiowskie gadżety, które przy okazji zapisów na treningi były rozdawane przy stanowisku obok boiska. Walizka zagadek od Laser House czy ścianka wspinaczkowa, przy której czuwali instruktorzy, również były oblegane przez cały okres trwania festynu. Największe zainteresowanie chłopców wzbudziło Stowarzyszenie Pancernik, które pozwoliło strzelać do celu z replik broni. Przerwę pomiędzy treningami wykorzystał Zagłębiowski Sosnowiecki Klub Szermierczy, który wykonał dla zgromadzonych niesamowity pokaz umiejętności.

W treningach pokazowych uczestniczyli piłkarze pierwszej drużyny. Na poszczególnych stacjach, które przygotowali trenerzy Akademii mogliśmy zobaczyć naszego kapitana - Tomka Nowaka, Martina Pribulę czy Giacomo Mello. 

Bardzo dziękujemy cukierni Kiełek za dostarczenie nam pysznych pączków, które osłodziły ten słoneczny dzień każdemu dziecku. 

Serdeczne podziękowania również dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za nieocenioną pomoc w organizacji festynu. 

Zapisy do Junior Football dalej trwają! Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami. Więcej - tutaj. 

Galeria zdjęć - tutaj.

Materiał filmowy - tutaj.