Aktualności

#aktualności #karta kibica #region #kibice

 12.09.2018

Sprzedaż biletów na Górnik

Zagłębiacy! Właśnie teraz jest najwyższy czas, żeby nabyć wejściówkę na najbliższy mecz naszego ukochanego klubu. W poniedziałek 17 września sosnowiczanie będą podejmować na Stadionie Ludowym Górnik Zabrze.

Od lat spotkania Zagłębia z zabrzańskim klubem przynoszą wiele satysfakcji na trybunach, a także na boisku. W ostatnich potyczkach nasz najbliższy rywal był bezradny w bezpośredniej konfrontacji. Nawet w Zabrzu "Torcida" musiała uznać wyższość Zagłębia. 

Rozpoczęcie pojedynku z Górnikiem w poniedziałek 17 września o godzinie 18:00. Jednocześnie będzie to mecz kończący 8. serię zmagań Lotto Ekstraklasy.

Bilety, karnety i Karty Kibica można kupić w restauracji 3Kolory (Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1 - "Dom Sportowca" - 1. piętro) od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00, a w soboty od 10:00 do 15:30 (w dniu meczu restauracja nieczynna - zarezerwowana dla gości klubu).

Dodatkowo bilety, karnety i Karty Kibica można nabyć w Punkcie Obsługi Kibica (POK - budynek przy Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1 przy boisku ze sztuczną murawą), który będzie otwarty 16 września (niedziela) od 14:00 do 20:00 oraz w dniu meczu od godz. 13:00. 

Bilety, karnety oraz Karty Kibica można również nabyć w Oficjalnym Sklepie Zagłębia Sosnowiec - FanStore, który mieści się przy ul. 3 maja 11 w Sosnowcu (centrum).

Kasy (od strony trybuny odkrytej) i POK zawsze są otwierane 5 godzin przed meczem (wyjątek stanowią sytuacje, gdy wszystkie bilety zostały sprzedane w przedsprzedaży).

Bilety można również kupić przez Internet - Tutaj Platforma (proszę kliknąć w link)

Bilety ulgowe przysługują: kobietom, dzieciom do lat 12 i seniorom powyżej 65 lat.

Cennik biletów i karnetów:
Ceny biletów (w przedsprzedaży tańsze):

Przedsprzedaż: 
Trybuna Kryta 35 zł
Trybuna Odkryta - 15 zł
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 10 zł
Młodzieżowy (na krytą) - 20 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)
(Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)

Bilety rodzinne: 
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 9 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 12).

Dzień meczowy:
Trybuna Kryta - 45 zł
Trybuna Odkryta - 25 zł
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 15 zł
Młodzieżowy (na krytą) - 25 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)