Aktualności

#aktualności #region #kibice

 13.09.2018

Rozkład jazdy na mecz z Górnikiem

Przedstawiamy rozkład jazdy autobusów dla kibiców na najbliższy mecz na Stadionie Ludowym. Klasycznie do dyspozycji fanów będą trzy autobusy.

W poprzednim pojedynku na własnym obiekcie Zagłębie zremisowało ze Śląskiem Wrocław 3:3! Emocje sięgały zenitu, jednak w jednej z ostatnich akcji Marcin Robak wykorzystał rzut karny podyktowany po interwencji VAR. 

W następnym tygodniu sosnowiczanie podzielili się punktami w Gdyni. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2 po golach Vamary Sanogo i Szymona Pawłowskiego. 

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze (Stadion Ludowy, 17 września, godzina 18:00)

Rozkład jazdy:

Autobus I:

Dąbrowa Górnicza -  Zajezdnia 15:50
Dąbrowa Górnicza -  Al. Piłsudskiego15:53
Dąbrowa Górnicza  -  Dworzec PKP 15:55
Dąbrowa Górnicza -  Gołonóg Osiedle 15:57
Dąbrowa Górnicza  -  Gołonóg Manhatan 15:59
Dąbrowa Górnicza  -   Gołonóg Damel 16:00
Dąbrowa Górnicza Reden 16:02
Dąbrowa Górnicza  -   Aleja Róż 16:04
Dąbrowa Górnicza  -  Centrum 16:05
Dąbrowa Górnicza  -  Mydlice Szpital 16:09
Dąbrowa Górnicza  -   Mydlice Mireckiego 16:10
Będzin - Koszelew 16:13
Będzin Aleja Kołłątaja 16:16
Będzin Zamek 16:18
Będzin Stadion 16:20
Będzin Osiedle Syberka  Piłsudskiego 16:22
Będzin   Osiedle Syberka Kościół 16:24
Będzin Osiedle Syberka Pawilony 16:25
Będzin Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 16:26
Piaski Centrum Handlowe 16:29
Czeladź  -  Stare Miasto 16:34
Czeladź  - Urząd Miasta 16:35
Czeladź  -  Cmentarz 16:36
Czeladź  -   Osiedle Słoneczne 16:37
Czeladź  -   Piaski Żeromskiego 16:38
Czeladź  - Piaski Skrzyżowanie 16:39
Czeladź  -   Piaski Osiedle Dziekana 16:40
Sosnowiec Milowice Osiedle Kalety 16:42
Sosnowiec Kresowa 16:45

Autobus II:

Zagórze Zajezdnia  16:20
Zagórze Lenartowicza 16:23
Zagórze Mec 16:24
Zagórze Osiedle 16:26
Środula Osiedle 16:29
Sielec Osiedle Zamkowa 16:30
Sielec  Szkolna 16:32
Sielec Wawel Kościół 16:33
Sielec  Wawel 16:34
Pogoń Grota Roweckiego 16:38
Rudna Prema Milmet 16:39
Sosnowiec Kresowa 16:45

Autobus III:

Zagórze Zajezdnia 15:44
Porąbka Hurtownia 15:45
Porąbka Wiejska 15:47
Kazimierz Górniczy Pętla 15:49
Kazimierz Górniczy Kopalnia 15:50
Kazimierz Górniczy Poczta 15:52
Kazimierz Górniczy Armii Krajowej 15:53
Ostrowy Górnicze Rondo 15:54
Ostrowy Górnicze Pomnik 15:56
Ostrowy Górnicze Niecała 15:57
Ostrowy Górnicze Kolonia Feliks 15:59
Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna 16:00
Porąbka  Ośrodek Rekreacyjny 16:03
Porąbka  Zawodzie 16:04
Porąbka Kopalnia 16:06
Porąbka Dw. PKP 16:07
Porąbka Szkoła 16:09
Klimontów Ogródki Działkowe 16:10
Klimontów Kopalnia 16:12
Klimontów Fińskie Domki 16:14
Droga do Klimontowa 16:15
Dańdówka Skrzyżowanie 16:17
Dańdówka  Osiedle 16:18
Niwka Cmentarz Komunalny 16:19
Niwka Pawiak 16:21
Niwka Fabryka 16:23
Niwka Kościół 16:25
Modrzejów Rynek 16:27
Niwka Baza 16:29
Niwka Kolonia Staszic 16:31
Dębowa Góra Kolonia Ludmiła 16:32
Dębowa Góra WSO 16:33
Dębowa Góra Wiadukt 16:34
Sosnowiec Rondo Ludwik dla L-35 16:36
Sosnowiec  Rondo Ludwik  dla linii 188 16:37
Sosnowiec  Sienkiewicza 16:39
Sosnowiec Kresowa 16:45