HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #promocja #kibice

 29.09.2018

Food&Fans - promocja na Stadionie Ludowym

Podczas najbliższego meczu Zagłębia z Cracovią (30.09) na naszym stadionie obecne będą hostessy FOOD&FANS, które będą promować aplikację do zakupów gastronomicznych FOOD&FANS. Hostessy będą pomagać w zainstalowaniu aplikacji i zaprezentują, w jaki sposób dokonać pierwszych zakupów. Do każdego zamówienia napój zimny bądź gorący gratis.

Zakupione towary można odebrać w punktach sprzedaży gastronomicznej na stadionie Zagłębia Sosnowiec w specjalnie do tego przeznaczonym punkcie odbioru FOOD&FANS EXPRESS. Zakupy realizowane przy pomocy aplikacji FOOD&FANS to przede wszystkim oszczędność czasu naszych kibiców oraz szybkie i wygodne odbieranie zakupionych produktów poza tradycyjną kolejką tak w przerwie meczu, jak i podczas jego trwania. Dzięki aplikacji FOOD&FANS nie musicie już Państwo wychodzić z trybun stadionu przed końcem pierwszej połowy meczu aby uniknąć kolejek. Możecie w spokoju obejrzeć mecz, a po jego zakończeniu podejść do stoiska i szybko odebrać zakupiony towar. Życzymy niezapomnianych sportowych wrażeń i szybkiego odbioru zakupionych produktów gastronomicznych.

Przypominamy Państwu, że aby zainstalować aplikacje należy zeskanować kod QR, który znajdziecie Państwo w punktach obsługi gastronomicznej albo jeśli korzystacie Państwo z iPhona lub iPada można znaleźć aplikację FOOD&FANS w sklepie App Store na swoim urządzeniu.  Jeśli korzystacie Państwo ze smartfona lub tabletu z systemem Android możecie ściągnąć aplikację FOOD&FANS wchodząc na urządzeniu w sklep Google Play.