Aktualności

#aktualności #akademia

 3.10.2018

Junior Młodszy Rafała Sadowskiego liderem

Młodzi piłkarze trenujący na co dzień pod okiem Rafała Sadowskiego w miniony weekend zasłużenie pokonali Gwarek Zabrze 2:0. Po 7 kolejkach Sosnowiczanie nie mają sobie równych i zajmują pozycję lidera. Prezentujemy krótką relacje z rozegranego spotkania oraz wywiad z trenerem.

- Przez całe spotkanie kontrolowaliśmy jego przebieg i nie daliśmy za wygraną. Wszystkie założenia przedmeczowe zostały zrealizowane i dały nam zwycięstwo - podsumował trener Sadowski.

Zagłębie Sosnowiec - Gwarek Zabrze 2:0

Bramki: Wiszniowski (asysta Niemiec), Wiszniowski (asysta Michalski)

Skład: Koterwa, Płochocki (75. Halczuch), Zarzycki, Łukomski, Niemiec (40. Sych), Grad, Wiszniowski, Filipecki (50. Pisarek), Flacha (50. Cebulski), Gurawski (50. Przybyło), Nowak (70. Michalski)

Wywiad z trenerem rocznika 2002, Rafałem Sadowskim:

- Jak trener ocenia ostatnie spotkanie? 

Rafał Sadowski: Poprawne spotkanie w naszym wykonaniu, pełna kontrola nad wydarzeniami boiskowymi i zasłużone zwycięstwo, pracujemy dalej i czekamy na kolejne spotkania.

- Ciężka praca na treningach dała całej drużynie po 7.kolejce pozycje lidera.

Rafał Sadowski: Zgadza się, zawodnicy bardzo sumiennie i z pokorą wykonują swoje obowiązki na treningu, ciężko pracują w każdym meczu aby uzyskać 3 punkty, oby tak dalej.

- Kolejnym rywalem jest Ruch Chorzów, czy jakoś szczególnie będziecie się przygotowywać do tego spotkania?

Rafał Sadowski: Nie, do tego meczu będziemy się przygotowywać jak do każdego innego, najważniejsze żeby zawodnicy czerpali z tego radość i cieszyli się grą w piłkę.

Galerię zdjęć z tego spotkania, znajdziesz tutaj